دانشگاه جامع علمی - کاربردی در مسیر پویایی
دانشگاه جامع علمی - کاربردی در مسیر پویایی
با تشکیل کمیته ای 3 نفره شامل مسئولین دانشگاه و دکتر فریبرز بختیاری به عنوان مسئول هماهنگی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مستقر در محل آسایشگاه خیریه کهریزک ، اقدامات عملی در راه اندازی و شکل گیری این پروژه علمی ، وارد مراحل عملیاتی شد.
 
تاريخ : يکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با حضور دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی – کاربردی و هیأت همراه در آسایشگاه خیریه کهریزک و بازدید از محل تعیین شده تحصیل دانشجویان ، پروژه راه اندازی شعبه ای از آن دانشگاه وارد اقدامات عملی شد.

این هیأت علمی سپس در دیدار با هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک ، چگونگی اجرای تصمیمات کمیته 3 نفره راه اندازی دانشگاه در محل مجموعه کهریزک را به شور گذاشت.

دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه علمی – کاربردی کشور با تأکید بر افتتاح شعبه ای از آن دانشگاه در محل مجموعه بزرگ کهریزک ، تصریح کرد: قطعاً ایجاد و توسعه مراکز دانشگاهی نیاز به بررسی های همه جانبه در چارچوب های خاص خود را دارد تا کار آمدی مورد انتظارحاصل گردد.

وی افزود : بر همین اساس آقایان دکتر اخوان معاون آموزشی دانشگاه و دکتر زهتابیان مشاوره هیات امنا و مدیره در امور آموزش دانشگاه و دکتر فریبرز بختیاری نماینده آسایشگاه در دانشگاه علمی – کاربردی مستقر در دانشگاه در کمیته ای 3 نفره ، می توانند با تدوین برنامه های پیش رو و بررسی مسائل تکمیلی ، در راه اندازی این دانشگاه نقش آفرین باشند.

دکتر امید ارتباط با سایر مراکز آموزشی را نیز امری ضروری دانست و گفت : اشتیاق کامل داریم با طرف شدن دغدغه های آموزشی و هماهنگی های لازم ، نیاز جامعه را با تکیه بر نیروی انسانی کار آمد در زمینه نگهداری و پرستاری از سالمندان و معلولین بر طرف نمائیم.

محمد حسین امید در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دیدار از اماکن مختلف مجموعه کهریزک یاد آور شد: پیش از ورود به آسایشگاه ذهنیت دیدار از یک مرکز نگهداری سالمند و معلول را داشتیم ، اما واقعیت موجود به صراحت می گوید اینجا شهری کامل برای زندگی این قشر از جامعه است که با اهتمام به بخش درمان ، توانبخشی و نگهداری ، درسی بزرگ برای کشور و نمونه ای بارز در خدمات داوطلبانه است.

رئیس دانشگاه جامع علمی – کاربردی کشور ، خدمت به ناتوان ترین افراد جامعه را توفیقی بزرگ برای مسئولین کهریزک دانست که صبورانه و بدون چشمداشت به پاداش های دنیوی ، در تلاشی بزرگ و پویا خدمتگزار دریافت کنندگان انواع خدمات مورد نیاز بهداشتی و درمانی هستند.
کد خبر: 94512
Share/Save/Bookmark