هنر نیوز - واکنش تازه رضا صادقی به صدور حکم دو سال حبس برای خودش، سینا سرلک و علی لهراسبی
واکنش تازه رضا صادقی به صدور حکم دو سال حبس برای خودش، سینا سرلک و علی لهراسبی
واکنش تازه رضا صادقی به صدور حکم دو سال حبس برای خودش، سینا سرلک و علی لهراسبی
واکنش تازه رضا صادقی به صدور حکم دو سال حبس برای خودش، سینا سرلک و علی لهراسبی رضا صادقی با انتشار متنی تازه از هوادارانش خواست به هیچیک از هنرمندان و افراد توهین نکنند.
 
تاريخ : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸
به گزارش منرنیوز، متن یادداشت تازه رضا صادقی که در کانال رسمی وی منتشر شده؛ به شرح زیر است:

سلام به همه هواداران و جانانم ...

جهان هنر و اتفاقاتش همیشه عجیبه و پر از حادثه و سو تفاهـم، بخصوص در سرزمین ما، ماجرای جناب اردلان سرفراز و خواندن قطعه‌ای از ترانه‌هایی ایشان. یک مسئله کاملاً قانونی هست که قطعاً با توضیح و شفاف‌سازی حل میشه.. و واقعاً مسئله فاجعه نیست که اینقد بزرگ شده. من زیر پست‌های خودم شاهد بی‌حرمتی‌ها و حرف‌هایی بودم که نسبت به خودم رو می‌بخشم چون به ادبیات بعضی جماعت دو رو عادت دارم، اما لطفاً به مردی که هم سن و سال پدرانمون هست به اسم حمایت جسارت نکنید..

البته که میدونم هواداران من فهمیده و با درایت هستن و تعدادی هم از علاقه و لطفشون به من شاید کنترل کلام از دستشون رفته ...

من خواهش می‌کنم جانب احترام و رعایت کنیم.

ضمناً، اینکه گفتم پیر مرد قصد توهین نداشتم و ندارم فقط در قاموس ادب پیر مرد به عنوان مردی جهان دیده عنوان میشه.\" و اینکه با عقاید ایشون هم عقیده نیستم، عقاید سیاسی ایشون هست که این یک امر کاملاً شخصیه.

این حکم هنوز به دست ما هم نرسیده و بعد از مراجعه و توضیح مسئله باید نتیجه‌گیری کرد.

من، سینا سرلک و علی لهراسبی قطعاً به حکم عادلانه احترام خواهیم گذاشت اما انصاف نیست قضاوت بشیم وقتی هنوز دفاعی شنیده نشده از ما ...

در هر حال غرض از این پست فقط بیان این مطلب بود که هر اختلافی دشمنی نیست..

در روزهای گذشته؛ خبر صدور حکم حبس تعزیری 2 ساله رضا صادقی، سینا سرلک و علی لهراسبی به دلیل استفاده بدون اجازه از ترانه اردلان سرفزار منشر شد. انتشار این خبر؛ واکنش‌هایی را ازسوی این سه هنرمند به دنبال داشت.

ایلنا
کد خبر: 95412
Share/Save/Bookmark