سیما تیرانداز بازیگران سریال «نفوذ» را انتخاب می کند
محسن علی اکبری :
سیما تیرانداز بازیگران سریال «نفوذ» را انتخاب می کند
مجموعه «نفوذ» چون در فضای تاریخ معاصر ساخته می شود ،تامین لوازم صحنه و لوکیشن ها و امکانات آن سخت است.
 
تاريخ : سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۹
به گزارش هنرنیوز ، محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «نفوذ» درباره روند تولید این مجموعه به صبا گفت:در حال حاضر در مرحله پیش تولید به سر می بریم . این مجموعه چون در فضای تاریخ معاصر ساخته می شود ،تامین لوازم صحنه و لوکیشن ها و امکانات آن سخت است. سریال هایی که در فضای تاریخ معاصر کار می شوند بالطبع کارشان از آنهایی که گذشته را روایت می کنند ، سخت تر است. چون مخاطب هایی که این نوع سریال ها را می بینند در آن دوران بودند و آن فضارا تجربه کرده اند، به همین خاطر نمی شود سطحی فضا سازی کرد. پیش بینی می شود اواسط دی ماه این مجموعه را کلید بخورد .

وی ادامه داد : انتخاب بازیگران این سریال برعهده سیما تیر انداز است و ۱۰ روز است که این کار را شروع کرده. هنوز حضور بازیگری در این مجموعه قطعی نشده است . تا دو هفته آینده بازیگران این سریال مشخص خواهند شد. اگر نقشی مناسب فضای بازی خانم تیرانداز بود و خودشان قبول کردند قطع به یقین در این کار بازی خواهند کرد.

نویسندگی و کارگردانی این مجموعه را جواد شمقدری رییس اسبق سازمان سینمایی برعهده دارد .
محسن علی اکبری پیش از این تهیه کنندگی فیلم ها وسریال هایی مانند : «مریم مقدس» ، «اصحاب کهف» ، «تلفن همراه آقای رییس جمهور» ، «کتاب قانون» ، « آن مرد آمد» و « آرمان شهر» را برعهده داشته است.
کد خبر: 95700
Share/Save/Bookmark