مسابقه کتابخوانی کشته ی اشک ها
کتابخانه علامه طباطبایی(ره) برگزار می کند
مسابقه کتابخوانی کشته ی اشک ها
کتابخانه علامه طباطبایی(ره) فرهنگسرای کار و تعاون، در ویژه برنامه جلوه سوگ به مناسبت ایام شهادتسید و سالار شهیدان امام حسین (علیه السلام) ، مسابقه کتابخوانی کشته ی اشک ها را برگزار می کند.
 
تاريخ : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون، این مسابقه باهدف ترویج فرهنگ مطالعه به ویژه مطالعه ي متون دینی، ترویج پيام هاي قيام امام حسين(ع) و بزرگداشت ایام محرم ، از کتاب \" قیام حسین (علیه السلام)\" نوشته دکتر جعفر شهیدی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش کتاب \" قیام حسین (علیه السلام) \" به بررسی واقعه کربلا و قیام امام حسین(علیه السلام) پرداخته است که توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شده و علاقمندان برای تهیه این کتاب می توانند به کتابخانه علامه طباطبایی(ره) مراجعه نموده و از کتاب های موجود در کتابخانه استفاده کنند و در مسابقه شرکت نمایند.

هم چنین نسخه الکترونیکی کتاب و سوالات مسابقه درسایت:http://kar.farhangsara.ir قابل دسترسی است علاقه مندان پس از پاسخگویی می توانند جواب مسابقه را به شماره پیامکی 2000183733 ارسال کنند.

شهروندان علاقمند برای شرکت در این مسابقه تا 22 مهر ماه فرصت دارند پاسخ های مسابقه را به صورت حضوری و اینترنتی ارسال کنند و به برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

علاقمندان هم چنین می توانند به نشانی بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب- تقاطع خیابان هاشمی –فرهنگسرای کار و تعاون- کتابخانه علامه طباطبایی ، مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 66046946 تماس بگیرند.
کد خبر: 95340
Share/Save/Bookmark