حرکت» برنامه ای با حضور و مشارکت نوجوانان
حرکت» برنامه ای با حضور و مشارکت نوجوانان
انتخاب صحیح، ادامه تحصیل، کاهش کاستی‌ها و از بین بردن نقاط ضعف مانند رفع خودکم‌بینی، افزایش توانایی‌‌ها اهداف مهم برنامه «حرکت» است.
 
تاريخ : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۸
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی معاونت سیما؛ نگاه ویژه به امور نوجوانان و جوانان و مسایل آنان گامی موثر برای کسب افتخارات و موفقیت‌های ایران اسلامی است. برنامه «حرکت» تلاشی ارزنده و اقدامی شایسته در این راستا و برای رفع دغدغه‌های نوجوانان است. این برنامه به موضوعات روز و مبتلا به و ارائه راه‌کارهای مناسب می‌پردازد.

حسین لطفی نیک تهیه کننده «حرکت» درباره روند تولید این برنامه گفت: برنامه «حرکت» محصول کار مشترک شبکه امید و شبکه استانی خراسان رضوی است، این برنامه در سه فصل از شبکه خراسان پخش شد و فصل جدید با همکاری شبکه امید و شبکه استانی خراسان رضوی در حال تولید و پخش است. فصل جدیدی که از شبکه امید پخش می شود پیرامون موضوع «موفقیت» است، ما یک سری موضوعاتی را پیدا کردیم که در حوزه نوجوانان ایجاد انگیزه کند مانند موفقیت در تحصیل، هنر و ورزش و فضایی کلی را حول این محور ترسیم کرده ایم.

وی درباره بخش های مختلف این برنامه ادامه داد: این برنامه با جذابیت ساختاری و ارائه بخش هایی شاد و متنوع مانند نمایش، طنز و پلاتوی مجری و گفتگو نوجوان موفق، لحظاتی خوشی برای بینندگان رقم می زند.

وی ادامه داد: میهمانان ما نوجوانانی هستند که در سطح کشور و یا حتی جهانی حائز مقام در حوزه های مختلف شده اند و از روند موفقیت خود می گویند، ما آیتم گزارشی داریم که با نوجوانان گفتگو می کند، در کل این برنامه با حضور و مشارکت خود نوجوانان تولید می شود.

وی نحوه ارتباط دست اندرکاران این برنامه را با مخاطبان فضای مجازی دانست و افزود: در فصل های گذشته که این برنامه از مرکز خراسان رضوی پخش می شد از طریق فضای مجازی با مخاطبان مان ارتباط داشتیم و در این فصل هم به همین گونه است، اما چون این برنامه در مشهد تولید می شود توانسته ایم ارتباط خوبی با نوجوانان وخانواده های آنها در استان برقرار کنیم و از طریق صفحات برنامه در فضای مجازی شاهد بازخوردهای خوبی هستیم.

لطفی نیک اظهار داشت: تا اکنون بیش از 300 نفر از نوجوانان در این برنامه حضور داشته اند و این باعث یک تبلیغ میدانی برای ما شده است. برای فصل بعدی هم طرح برنامه را به شبکه استانی خراسان رضوی و شبکه امید ارائه داده ام و در صورت تائید، تولید برنامه را شروع خواهیم کرد.

برنامه «حرکت» روزهای یکشنبه ساعت 16 از شبکه امید پخش می شود.
کد خبر: 97960
Share/Save/Bookmark