ضبط سکانس‌های پایانی «مرگ خاموش» در آن سوی مرزها/ تغییر بازیگران در فصل دو
ضبط سکانس‌های پایانی «مرگ خاموش» در آن سوی مرزها/ تغییر بازیگران در فصل دو
تصویربرداری سکانس‌های پایانی «مرگ خاموش» به کارگردانی احمد معظمی در سه کشور خارجی مقابل دوربین می‌رود.
 
تاريخ : شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۱
به گزارش هنرنیوز ، «ابوالفضل صفری» تهیه کننده سریال «مرگ خاموش» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، گفت: تصویربرداری این سریال به ۸۰ درصد رسیده است.

وی ادامه داد: اواسط آبان ماه سکانس‌های پایانی فصل یک در یکی از کشورهای خارجی آغاز شده و تا دو ماه تصویربرداری در آن کشور و دو کشور دیگر ادامه دارد. همچنین سکانس‌های ابتدایی فصل دو نیز در همانجا مقابل دوربین خواهد رفت و در ادامه گروه به تهران آمده و باقی سکانس‌ها را در تهران ضبط می‌کنند.

این تهیه کننده با اشاره به تغییر بازیگران در فصل دو این سریال بیان داشت: تعدادی از بازیگران در فصل دو تغییر خواهند کرد، اما سعید راد، حمید عطایی و جلال فاطمی از بازیگرانی هستند که گروه را در خارج از کشور همراهی می‌کنند.

وی ادامه داد: تدوین همزمان در حال انجام است و این روزها ضبط موسیقی و تیتراژ را آغاز کردیم.

صفری درباره تعداد قسمت‌های این سریال نیز افزود: فصل اول سریال «مرگ خاموش» در ۲۵ قسمت و فصل دوم آن در ۳۵ قسمت طراحی شده است.

به گزارش فارس، سعید راد، جلال فاطمی، حمید عطایی، علیرضا جلالی تبار، رویا میرعلمی، حمید شریف زاده و ... از بازیگران این سریال هستند و سعید راد در نقش محوری قهرمان و مأمور امنیتی در این سریال ایفای نقش کرده است.

این مجموعه تلویزیونی به جنبه بین‌المللی و مافیایی موادمخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است و به واکاوی پشت پرده‌های این آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

این سریال به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی علی دلگشایی برای یکی از شبکه‌های سیما در حال تولید است.
کد خبر: 97204
Share/Save/Bookmark