10 مجلس تعزیه در میدان امام حسین(ع)‌
با حضور عزاداران حسینی در دهه دوم محرم اجرا می‌شود
10 مجلس تعزیه در میدان امام حسین(ع)‌
در ادامه ویژه برنامه «جلوه سوگ» که از دهه اول محرم در میدان امام حسین (ع) با اجرای برنامه‌های عاشورایی برگزار شده است، در دهه دوم محرم نیز ۱۰ مجلس تعزیه از ساعت ۱۸:۳۰ اجرا می‌شود
 
تاريخ : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۰
به گزارش هنرنیوز ؛ اجرای ویژه برنامه‌های محرم و صفر با عنوان «جلوه سوگ» در گسترش سبک زندگی و انتقال پیام امام حسین (ع) به نسل جدید گامی موثر بر می‌دارد. این ویژه برنامه در راستای گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی، گسترش فرهنگ عاشورایی و سبک زندگی امام حسین (ع)، انتقال مفاهیم عاشورایی و تقویت باورهای نسل جوان در ۶۰روز محرم و صفر با اجرای ۱۰۶ برنامه عاشورایی و برپایی غرفه‌های متنوع برگزار می‌شود.

اجرای تعزیه دهه دوم محرم از روز شنبه ۲۴مهرماه همزمان با ۱۳ماه محرم به مدت ۱۰ شب از ساعت ۱۸:۳۰ در میدان امام حسین(ع) آغاز شده است. مجلس‌های تعزیه با عنوان‌های مجلس حضرت مسلم، مجلس حضرت حر بن یزید ریاحی، مجلس طفلان حضرت مسلم، مجلس حضرت علی اکبر (ع) مجلس حضرت ابالفضل العباس، مجلس حضرت قاسم (ع) و شهادت امام حسین (ع) اجرا می‌شود.

ویژه برنامه «جلوه سوگ» برای دومین سال متوالی به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مدیریت فرهنگی هنری منطقه۱۲ تا پایان ماه صفر در میدان امام حسین (ع) برپاست.
کد خبر: 93154
Share/Save/Bookmark