«شما و سیما» با رنگ بوی کاملا ایرانی میهمان خانه شماست
«شما و سیما» با رنگ بوی کاملا ایرانی میهمان خانه شماست
برنامه «شما و سیما» با تغییراتی در موسیقی و ویدئو گرافیک در فضایی کاملا ایرانی روی آنتن می رود.
 
تاريخ : جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۸
به گزارش هنرنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، برنامه شما و سیما» از 18 بهمن با تغییراتی در موسیقی تیتراژ و بخش های مختلف این برنامه و تیتراژ پایانی پخش خواهد شد، ملودی این برنامه با برداشت از ملودی ای که در سال های گذشته در برنامه «شما و سیما» استفاده می شد پایه ریزی و با آهنگ سازی جدید محمد امير ارجمند تولید شده است.

از دیگر تغییرات «شما و سیما» موشن گرافیک این برنامه است که شاهد تغییرات زیادی بوده و بسته های گرافیکی برنامه هم کاری از مسعود شکر نیا است.

شما و سیما» به ارائه گزارش‌های تصویری از برنامه‌ها و فعالیت‌های شبکه‌های سیما و بخش‌های مختلف می‌پردازد و پخش پشت صحنه برنامه‌هاي نمایشی و غیر نمایشی و مصاحبه با عوامل و مردم از قسمت‌های گوناگون این برنامه است.

یکی ديگر از تغييرات اخير شما و سیما» انعكاس بازتاب اخبار برنامه هاي تلويزيون در رسانه ها است كه به صورت نریشن‌ و عكس خبرها در برنامه پخش مي شود.

همچنين براي اصول زیبایی‌شناسی برنامه از نظرات کارشناسان و منابع گوناگون استفاده شده است.

برنامه «شما و سیما» با رویکرد تعامل بیشتر مردم با سیما و ارایه تصویری جامع تر از انواع تولیدات نمایشی و غیر نمایشی معاونت سیمای سازمان صداو سیما جمعه‌ها پيش از ظهر از شبکه یک پخش و شنبه ها از شبكه نسيم بازپخش می‌شود.
کد خبر: 97925
Share/Save/Bookmark