تولید فیلم مستند (ترور در پیرانشهر) به پایان رسید
تولید فیلم مستند (ترور در پیرانشهر) به پایان رسید
به سفارش اداره کل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا رهپویان آرامش ((ترور در پیرانشهر)) تولید شد.
 
تاريخ : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
به گزارش هنرنیوز ، ترور در پیرانشهر، مستندی بر اساس واقعیت از رشادت ها و ایثار اداره مبارزه با قاچاق و ارز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیرانشهر از شهرستان های استان آذربایجان غربی روایتگر ترور یکی از فرماندهان ارشد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهید سرگرد مهدی سلماسی است که تولید آن طی سفارش اداره کل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا به کارگردانی قاسم عرب به اتمام رسید.

این مستند بعد از تحقیقات و بررسیهای اولیه در پیرانشهر و ارومیه کلید خورد و امروز به پایان رسید. این مستند بخشی از مجموعه مستند ره پویان آرامش با موضوع شهدای نیرو انتظامی است.

این مجموعه با نظر سردار منتظر المهدی معاون فرهنگی و اجتماعی ناجا و سرهنگ مهدی یارندی مدیر کل اداره هنری ناجا با هدف ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین معرفی شهدای نیروی انتظامی از سال ۱۳۹۰ شروع شده است .

(ترور) قرار است از شبکه دوم و سوم سیما پخش شود.

گروه تولید (ترور) ضمن تشکر از زحمات و همکاری پرسنل پلیس آگاهی و اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیرانشهر و ارومیه سردار ناصر اصلانی
سرهنگ سامان غنی زاده رئیس پلیس ارومیه . سرگرد امیر فرخ اسلاملو فرمانده اداره آگاهی پیرانشهر، جناب سرهنگ نعمتی معاون اجتماعی استان آذربایجان غربی؛ و عرض تسلیت و تبریک به خانواده شهید سلماسی و شهبازآزر ؛ امیدوار است بتواند بخش کوچکی از ایثار و رشادت ها و اقتدار نیروهای پلیس آگاهی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مدافعان عزت و شرف جمهوری اسلامی را به آگاهی مردم برساند.

عوامل تولید ( ترور ) در پیرانشهر عبارتند از:

کارگردان: قاسم عرب
دستیار کارگردان: کامران تهرانی
برنامه ریز : فرشید جلالی
دستیار برنامه ریزی و صحنه: کوشا نیا بلوچ
تصویر بردار: آرمان ژاله دوست
تولید: محمد سجادیان
نور پرداز: آرمان ژاله دوست
صدا بردار: کوشا نیا بلوچ
با بازی : محمد سجادیان
کارشناس : سروان آرش کربلایی آقاسی
کد خبر: 94974
Share/Save/Bookmark