مسابقه کتابخوانی آفتاب در حجاب
کتابخانه علامه طباطبایی(ره) برگزار می کند؛
مسابقه کتابخوانی آفتاب در حجاب
کتابخانه علامه طباطبایی(ره) فرهنگسرای کار و تعاون، به مناسبت ایام فاطمیه، مسابقه کتابخوانی" آفتاب در حجاب" را برگزار می کند.
 
تاريخ : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون، این مسابقه باهدف ترویج فرهنگ مطالعه به ویژه مطالعه متون دینی، گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی ، از کتاب " خلاصه زندگانی فاطمه زهرا(س)" نوشته دکتر سید جعفر شهیدی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش کتاب " خلاصه زندگانی فاطمه زهرا(س)" به زندگی، سیره و فضایل این بانوی بزرگوار پرداخته است که توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شده و علاقمندان برای تهیه این کتاب می توانند به کتابخانه علامه طباطبایی(ره) مراجعه نموده و از کتاب های موجود در کتابخانه استفاده کنند و در مسابقه شرکت نمایند.

هم چنین نسخه سوالات مسابقه درسایت http://kar.farhangsara.ir قابل دسترسی است علاقه مندان تهرانی پس از پاسخگویی می توانند جواب مسابقه را در قالب یک عدد 6 رقمی به شماره پیامکی 2000183733 ارسال کنند.

شهروندان تهرانی علاقمند برای شرکت در این مسابقه تا 15 اسفند ماه فرصت دارند پاسخ های مسابقه را به صورت حضوری و پیامکی ارسال کنند و به برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

علاقمندان هم چنین می توانند به نشانی بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب- تقاطع خیابان هاشمی –فرهنگسرای کار و تعاون- کتابخانه علامه طباطبایی ، مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 66046946 تماس بگیرند.
کد خبر: 96035
Share/Save/Bookmark