اطلاع‌رسانی نابسنده تلویزیون درخصوص پروژه‌های بلاتکلیف
اطلاع‌رسانی نابسنده تلویزیون درخصوص پروژه‌های بلاتکلیف
 
تاريخ : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵
هنوز زمان پخش سریال «سرزمین مادری» معلوم نیست و تلویزیون هم خود را متعهد به اطلاع‌رسانی درخصوص پخش شدن یا نشدن این سریال نمی‌داند.

سریال «سرزمین مادری» ساخته کمال تبریزی که بنا بود از شبکه سه سیما به روی آنتن برود؛ همچنان در آرشیو صداوسیماست و معلوم نیست که چه زمانی پخش خواهد شد و این درحالیست قبل از ۱۴ مهر پیش پرده های تبلیغاتی این سریال روی آنتن رفت، اما هر بار مردمی که تبلیغات را به تماشا نشستند نتوانستند سریال را ببینند.

بعد از حاشیه هایی که برای «سرزمین مادری» رخ داد مسئولان چند بار تصمیم به پخش سریال گرفتند اما هر بار روی آنتن نرفت و هنوز هم هیچ اطلاع رسانی برای پخش یا پخش نشدن این مجموعه صورت نگرفته است.

حال سوال این است که چرا مسئولان تلویزیون درباره سرنوشت این پروژه به مردم اطلاع‌رسانی درستی نمی‌کنند و حتی با پخش و قطع پخش تیزرها مخاطب را دچار سردرگمی می کنند. انتظار نمی رود مدیران سازمان مردم را از جزییات جلسات و رایزنی های خود باخبر کنند، اما مسئولان تلویزیون می توانند حداقل به مخاطبی که چندین بار او را برای تماشای این اثر منتظر گذاشته اند اطلاع رسانی کنند که این سریال فعلا پخش نخواهد شد.

از آخرین جلسه ای که با حضور مدیران سازمان صداوسیما در مجلس شورای اسلامی برگزار شد حدود ۲ هفته می گذرد و در آن زمان علی اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سه اعلام کرد که بعد از نمایش بخش هایی از سریال «سرزمین مادری» برای نمایندگان بختیاری مجلس زمان پخش این مجموعه اعلام می شود ولی تاکنون هیچ اطلاع رسانی صورت نگرفته است.

درحال حاضر مساله پخش شدن یا نشدن سریال «سرزمین مادری» نیست بلکه شیوه اطلاع رسانی درباره این مجموعه و برخورد با مخاطب مهم است.

سریال«سرزمین کهن» با نام جدید «سرزمین مادری» که به تاریخ معاصر کشور می پردازد از سه فاز تشکیل شده است. از جمله بازیگران این مجموعه شهاب حسینی و نیکی کریمی هستند.
کد خبر: 95621
Share/Save/Bookmark