اعلام ویژه برنامه های ۱۴ و ۱۵ خرداد شبکه قرآن و معارف سیما
اعلام ویژه برنامه های ۱۴ و ۱۵ خرداد شبکه قرآن و معارف سیما
شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) و قیام پانزدهم خرداد ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.
 
تاريخ : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ، همزمان با سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) ، قیام خونین ۱۵ خرداد و همچنین سالروز وفات حضرت خدیجه (س) ، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه هایی را به روی آنتن خواهد برد .

«در سوگ آفتاب» عنوان ویژه برنامه این شبکه در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد می باشد که از ساعت ۱۱:۳۰ تا اذان ظهر به صورت زنده و مستقیم با حضور کارشناسان مذهبی به بیان شخصیت امام خمینی (ره) و مباحث پیرامون واقعه خونین ۱۵ خرداد خواهد پرداخت .

آیت الله صدیقی (امام جمعه موقت تهران) ، دکتر محمد حسین رجبی دوانی (کارشناس مذهبی) ، وحید قاسمی (شاعر) ، شهروز حبیبی (ذاکر) ، محمد علی گلریز (خواننده) و کاپیتان محمود امینی از مهمانان «در سوگ آفتاب» در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد خواهند بود.

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم بیست و هشتمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) از ساعت ۲۱ به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.

ویژه برنامه شبانگاهی «ماه نشان» که در شب های ماه مبارک رمضان در ساعت ۲۳:۳۰ به صورت زنده تقدیم مخاطبان می شود ، با تغییر رویکرد به مباحث پیرامون این مناسبتها و همچنین وفات حضرت خدیجه (س) می پردازد .

مستند ترکیبی «مکتب امام (ره)» با محوریت موضوعاتی از قبیل : عقلانیت ، معنویت و عدالت با کارشناسی حجج الاسلام طباطبائی و لک زایی ، دکتر غفوری فرد ، دکتر اسلامی و دکتر بادامچیان ، شخصیت سیاسی و مذهبی امام راحل را به تصویر می کشد .

مستند «مکتب امام (ره)» در ۳ نوبت و در روز ۱۳ خرداد ساعت ۲۱ و روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد ساعت ۸ صبح تقدیم علاقه مندان خواهد شد .

همچنین تفسیر سوره حمد توسط امام خمینی (ره) تحت عنوان «تفسیر آفتاب» در این ایام ساعت ۹:۳۰ صبح به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.
کد خبر: 94550
Share/Save/Bookmark