تصویربرداری «گیله‌وا» به نیمه رسید
تصویربرداری «گیله‌وا» به نیمه رسید
روز گذشته بهروز شعیبی نیز مقابل دوربین «گیله‌وا» رفت. این بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون در این سریال نقش میرزا کوچک‌خان جنگلی را ایفا خواهد کرد.
 
تاريخ : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
به گزارش هنرنیوز ، سریال گیله‌وا که در کیاشهر گیلان در جریان است، در روزهای اخیر از نیمه گذشت و بر اساس پیش بینی‌ها به نظر می‌رسد در ماه آتی کار فیلمبرداری این سریال به پایان برسد و وارد مرحله تدوین شود.

در همین چارچوب روز گذشته بهروز شعیبی نیز مقابل دوربین قرار گرفت و به نخستین نقش‌آفرینی‌های خود در این سریال پرداخت. این بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون در این سریال نقش میرزا کوچک‌خان جنگلی را ایفا خواهد کرد. این در حالی است که بازیگران دیگری چون «حسین توشه»، «حمیدرضا پگاه»، «ستاره اسکندری»، «مهران رجبی»، «مهدی زمین‌پرداز»، «امیرحسین هاشمی»، «علی عطایی»، «پریا مردانیان»، «ستاره حسینی» و «امیرحسین صدیق» نیز تا کنون به نقش‌آفرینی در این سریال پرداخته‌اند.

گرچه بهروز شعیبی در سریال گیله‌وا نقش میرزاکوچک‌خان را بازی خواهد کرد اما موضوع داستان این سریال تشریح زندگی این قهرمان ملی نیست. گیله‌وا در تلاش است با نگاهی عاطفی به زندگی مردم شمال ایران در بستر اتفاقات تاریخی سال 1297 بپردازد و روایتگر سبک زندگی و روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران و به خصوص مردم خطه گیلان در صد سال گذشته باشد.

سریال گیله‌وا از تازه‌ترین محصولات مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج به کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه‌کنندگی امیر بنان است که پس از پشت سر گذاشتن مراحل فیلمبرداری و تدوین؛ در ماه‌های آتی از سیمای ملی روی آنتن خواهد رفت.

فارس
کد خبر: 95154
Share/Save/Bookmark