«بسته پیشنهادی» طنز برای کرونا
«بسته پیشنهادی» طنز برای کرونا
شبکه رادیویی جوان برنامه «بسته پیشنهادی» را با موضوع مراقبت‌ها و مسائل بهداشتی پیرامون کرونا و طب سنتی روی آنتن می‌برد.
 
تاريخ : سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۰
به گزارش هنرنیوز ؛ راضیه جعفری، تهیه‌کننده «بسته پیشنهادی» در توضیح محتوای این برنامه به ایسنا گفت: «بسته پیشنهادی» یک مجله رادیویی تفریحی است که با نگاهی طنز به مسائل علمی و سلامتی از آغاز محدودیت‌های کرونایی آذر ۹۹ هر شب ساعت ۲۱ به صورت زنده روانه آنتن رادیو جوان می‌شود و در هر قسمت یک سری نکات پیشنهادی برای شنوندگان خود ارائه می‌دهد تا در روزهای شیوع ویروس کرونا بهتر بتوانند از خود و خانواده‌شان مراقبت کنند.

او اضافه کرد: در این هفته برنامه «بسته پیشنهادی» به بررسی مباحث مربوط به کرونا از دیدگاه طب سنتی و با حضور متخصصین این حوزه به مسائل پیشگیری، درمان کرونا و باز توانی فرد مبتلا به کرونا می‌پردازد؛ همچنین بحث تغذیه درمانی به عنوان عاملی برای پیشگیری، درمان و تقویت سیستم ایمنی از دیدگاه طب سنتی هر شب در برنامه بررسی می‌شود.

جعفری با اشاره به اهمیت نوع بیان موضوعات برای مخاطب ادامه داد: تیم برنامه ساز «بسته پیشنهادی» همواره تلاش دارد تا مفاهیم سخت یا تکراری علمی ـ سلامتی را با ساده‌سازی و استفاده از کلمات عامیانه‌تر و خودمانی‌تر، برای مردم قابل درک کند و نکات را به صورت مستقیم به مخاطب برنامه منتقل نمی‌کند؛ برنامک (آیتم) «مکتب‌خانه بر خط» از بخش‌های پرطرفدار برنامه است که نکات سلامتی را با نگاهی طنز بیان می‌کند از همین رو برای شنونده جذاب و شنیدنی شده‌است.

این تهیه‌کننده درباره بخش «پرسش و پاسخ» برنامه «بسته پیشنهادی» هم گفت: مردم از طریق تلفن، پیامک و صفحه مجازی برنامه پرسش‌های خود را مطرح می‌کنند و ما هر شب با دعوت از پزشکان متخصص یا کارشناسان به سوالات ایشان پاسخ می‌دهیم. همین تعامل و ارتباط با شنوندگان رادیوجوان موجب پویایی و موفقیت برنامه شده‌است و این موضوع را از تعداد بالای تماس‌ها، پیامک‌ها و نظرات مخاطبان متوجه شده‌ایم.

برنامه «بسته پیشنهادی» به تهیه‌کنندگی راضیه جعفری و اکرم زمانی، اجرای سینا هوشمندی، نویسندگی سمیه نازنینی و حمید پارسا و گزارشگری شیما شیرازی هر شب ساعت ۲۱ از رادیوجوان پخش می‌شود.

برنامه‌های رادیوجوان را می‌توانید بر روی موج اف ام ردیف ۸۸ مگاهرتز بشنوید.
کد خبر: 98214
Share/Save/Bookmark