پیوستن جهانگیر میرشکاری به «ماهی و برکه»
پیوستن جهانگیر میرشکاری به «ماهی و برکه»
 
تاريخ : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
نزدیک به نیمی از فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماهی و برکه» به کارگردانی علی براتی باقی مانده است که صدابرداری آن توسط جهانگیر میرشکاری انجام می شود.

به گزارش هنرنیوز، جهانگیر میرشکاری صدابردار سینمای ایران به فیلم سینمایی «ماهی و برکه» پیوست. نزدیک به نیمی از فیلمبرداری این فیلم سینمایی باقی مانده است که صدابرداری آن توسط جهانگیر میرشکاری انجام می شود.

مهدی ابراهیم زاده صدابردار سینما نیز در کنار جهانگیر میرشکاری حضور خواهد داشت. پیش از این در خبرها عنوان شده بود که آرش برومندی صدابردار فیلم است.

در خلاصه داستان «ماهی و برکه» آمده است: فیلم به زندگی مخترعی با نام علی یزدانی در ۳ دوره کودکی، نوجوانی و جوانی می پردازد. این مخترع در مسیر ساخت اختراعش دچار چالش هایی می شود که برای خانواده و اطرافیانش دردسرهایی را ایجاد می کند.

برخی از بازیگران این فیلم سینمایی که تا به این لحظه مقابل دوربین قرار گرفته اند، عبارتند از مهدی فقیه، سعید آقاخانی، بهناز جعفری، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهسا هاشمی، عبدالباسط رضایی، مهرناز احدیان، ساغر کیان راستی، امیررضا فرامرزی و مهرانه به نهاد.

از دیگر عوامل فیلم سینمایی «ماهی و برکه» می توان به مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل‌بیگی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: مسعود میمی، تدوین: حسن حسن‌دوست، نویسندگان: علی براتی، مهدی نامجو و محمد صادق باقری، صدابرداران: جهانگیر میرشکاری، مهدی ابراهیم زاده، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، مشاور کارگردان: سید حسین آزادی، طراح چهره پردازی: علی بهرامی‌فر، مدیر تولید: صادق ایزدخو، استوری بورد: علی امامزاده، مشاور کارگردان: حسین آزادی، فیلمبردار پشت صحنه: اصغر براتی، کارشناس آموزش و پرورش: ماشاالله امیدوارعسگری، مدیر تدارکات: علیرضا حیدرپناه، تهیه کننده: هادی انباردار، عکاس: امیر حق‌بر اشاره کرد.
کد خبر: 96793
Share/Save/Bookmark