تولیدات مرکز بسیج رسانه ملی در سالگرد سردار دل‌ها/ ساخت نماهنگ با حضور بازیگر «خانه امن»
تولیدات مرکز بسیج رسانه ملی در سالگرد سردار دل‌ها/ ساخت نماهنگ با حضور بازیگر «خانه امن»
مرکز بسیج صداوسیما به مناسبت ۱۳ دی نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی برنامه‌های متنوع و گسترده‌ای را برای مخاطبان در نظر گرفته است.
 
تاريخ : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۷
به گزارش هنرنیوز ، تولیدات مختلفی برای این مناسبت‌ تدارک دیده شده است از جمله پنج قسمت مجموعه کوتاه داستانی که به ویژگی‌های شخصیتی سردار سلیمانی اختصاص دارد.

40 قسمت مجموعه کوتاه "عقیق رفیق" که با مشارکت رادیو جوان تولید شده و گویندگان و مجریان رادیو و تلویزیون و همچنین هنرمندان به بازخوانی خاطرات سردار سلیمانی می پردازند.

پنج قسمت مجموعه "یک تکه"از ماه که با تکنیک نقاشی دیجیتال به وجوه مختلف شخصی و نظامی سردار سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس می پردازد.

همچنین دو قسمت موشن گرافی از مجموعه موشن «شهید» و «خطبه قیام» نیز به مناسبت سالگرد شهادت شهید سلیمانی به این موضوع اختصاص یافته است.

و همچنین تولید یک قسمت نماهنگ ویژه با ترانه سرایی پیمان طالبی و بازی سجاد دیرمینا به همین مناسبت آماده شده که در این هفته از شبکه‌های سیما پخش خواهد شد.

همچنین مجموعه 13 قسمتی «اول بسم الله» به شعرخوانی و ترانه سرایی شعرای مطرح آیینی و انقلابی کشور پیرامون شهادت حاج قاسم اختصاص دارد.
کد خبر: 98260
Share/Save/Bookmark