افتتاح دو باب کتابخانه عمومی در شهرستان ملارد
همزمان با ایام الله دهه فجر انجام می‌شود؛
افتتاح دو باب کتابخانه عمومی در شهرستان ملارد
همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور مسئولان استانی دو باب کتابخانه‌ عمومی در شهرستان ملارد استان تهران افتتاح می شود.
 
تاريخ : سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۰
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ در راستای تحقق عدالت فرهنگی و همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۲ باب کتابخانه روستایی عمومی به نام های استاد فتاح شهبازی و کتابخانه علم و ادب در شهرستان ملارد استان تهران افتتاح می‌شود.

کتابخانه استاد فتاح شهبازی در روستای خوشنام با زیر بنای ۲۱۲ متر مربع و کتابخانه علم و ادب در روستای امیرآباد با زیر بنای ۱۴۰ متر مربع دارای بخش های سالن مطالعه مجزا، کودک، مخزن، نشریات بوده که توسط دهیاری به اداره کل کتابخانه های عمومی استان واگذار شده است.

به این ترتیب روز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۸ صبح کتابخانه عمومی خوشنام به نشانی روستا خوشنام، بالاتر از میدان امام حسین(ع)، ابتدای خیابان امام خمینی(ره) و کتابخانه عمومی علم و ادب به نشانی صفادشت، دهستان بی بی سکینه، روستای امیرآباد توانبخشی، خیابان نواب، جنب دهیاری با حضور مسئولان استانی و شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

کد خبر: 98404
Share/Save/Bookmark