جشن بزرگ "عید قربان" با حضور هنرمندان  و  چهره‌های فرهنگی در آسایشگاه کهریزک برگزار می¬شود
جشن بزرگ "عید قربان" با حضور هنرمندان و چهره‌های فرهنگی در آسایشگاه کهریزک برگزار می¬شود
جشن بزرگ «عیدسعید قربان» ازنخستین ساعات بامداد روز¬جمعه 10شهریورماه 1396 با حضور هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و انبوهی از هموطنان نیکوکار در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار می¬شود.
 
تاريخ : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۲
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط¬عمومی موسسه خیریه کهریزک، جشن بزرگ و باشکوه ((عید قربان)) از نخستین ساعات بامداد روز جمعه 10¬شهریورماه سال¬جاری با حضور هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و انبوهی از هموطنان نیکوکار جهت اهدای قربانی و اهدای¬نذورات به منظور اطعام مددجویان آسایشگاه کهریزک و دیگر مراکز نیازمند مشابه در سراسر کشور، برگزار خواهد شد .

در پی این گزارش، جشن عید¬قربان امسال با برپایی غرفه¬های متعددی ازجمله صنايع دستي معلولان شامل20کارگاه کاردرمانی، غرفه¬های پایش سلامت با تست رایگان با حضور پزشکان، روان¬شناسان و مددکاران، نقاشي روي صورت¬كودكان... و اجرای سرودهای جمعی مددجویان وحضور هنرمندان در قالب اجرای موسیقی، تواشیح و دف¬نوازی... و با شرکت اقشار مختلف مردم و هنرمندان عرصه سینما، تئاتر و نیز با همراهی مسئولان کهریزک، سالمندان و معلولان در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار خواهد شد .

پخت و عرضه آش و غذاهای سنتی برخی استان¬ها نیز از حواشی مراسم عید خواهد بود.

گفتنی است در محوطه اجرای مراسم،¬ ذبح و قربانی کردن بیش از 2000 رأس گوسفند، اهدای نذورات، اجرای طواف نمادین خانه¬خدا و استقرار پایگاه انتقال¬خون¬ ¬استان¬تهران جهت دریافت خون هموطنان از کهریزک میعادگاهی معنوی و عرفانی ساخته تا عید¬قربان «روز ملی آسایشگاه خیریه کهریزک» قابل ‌نامگذاری باشد.

موسسه خیریه کهریزک ضمن دعوت از مردم خداجو جهت شرکت در مراسم جشن عید قربان افزود: نیکوکاران و مهرورزانی که قادر به شرکت و حضور در مراسم عید در محل آسایشگاه نیستند، می‌توانند علاوه بر تماس با شماره تلفن 42114 از طریق وب‌سایت موسسه به آدرس: www.kahrizak.com هدایا و نذورات قربانی خودرا به کهریزک اهدا نمایند تا سهمی در شادی بخشی به نیازمندان سراسرکشور داشته باشند.
کد خبر: 95137
Share/Save/Bookmark