گفتگوی سعید الهی و نادر طالب زاده با موضوع جشنواره های خارجی
در برنامه تلویزیونی افق سینما؛
گفتگوی سعید الهی و نادر طالب زاده با موضوع جشنواره های خارجی
 
تاريخ : يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۴
سعید الهی مجری و سردبیر برنامه تلویزیونی"افق سینما" فردا دوشنبه ۷ مهرماه جاری با نادر طالب زاده مستندساز و کارشناس برنامه های راهبردی تلویزیون در شبکه افق به گفتگو می نشیند.

به گزارش هنرنیوز، در این برنامه که ساعت ۱۶ به روی آنتن خواهد رفت، پیرامون نقش و جایگاه سینمای روشنگرانه و اسلامی در عرصه جهانی و نحوه مواجهه تولیدکنندگان این حوزه با جشنواره های فیلم خارجی و غربی بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

همچنین در بخش دوم برنامه افق سینما که به تازگی از سوی شبکه افق و با مشارکت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به تهیه کنندگی علی اکبر کرد فعالیت خود را آغاز کرده است علی اکبر عبدالعلی زاده از مدیران و فعالان رسانه کشور نیز درباره تاثیرات کرونا بر سینما سخن خواهد گفت.

این برنامه ترکیبی که دربرگیرنده گفتگوهای تحلیلی درباره نسبت موضوعات مختلف سینما با گفتمان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و نیز بخش های متنوع تصویری ست، استثنائاً تا جمعه این هفته هر روز و سپس عصر هر جمعه در همین ساعت همراه با نمایش یک فیلم در معرض دید بینندگان قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است تاکنون در این برنامه که طی روزهای گذشته ویژه شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت پخش گردیده، در خصوص سینما و تروریسم، بیداری اسلامی در سینما، ضرورت بازنمایی واقعیات جامعه در فیلم ها، نقاط افتراق و اشتراک سینمای جنگ و دفاع مقدس، جایگاه سینمای مقاومت و جریان شناسی دهه ۶۰ سینمای ایران با صاحبنظران و فیلمسازان مطرح کشور گفتگو صورت گرفته است.
کد خبر: 98107
Share/Save/Bookmark