معرفی نوازنده ایرانی به عنوان آرتیست کمپانی جهانی «یاماها»
معرفی نوازنده ایرانی به عنوان آرتیست کمپانی جهانی «یاماها»
«محمد شعباني» نوازنده ایرانی، به عنوان آرتیست کمپانی موسیقی معتبر «یاماها» در ایران معرفی شد و با سازهای این شرکت جهانی و برند، در کنسرت‌ها و برنامه‌های موسیقایی‌اش به هنرنمایی خواهد پرداخت.
 
تاريخ : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۰
به گزارش هنرنیوز ، «محمد شعباني» نوازنده ایرانی، که هم اکنون در گروه موسیقی پاپ «محمد علیزاده» نوازنده پرکاشن را برعهده دارد؛ در برنامه‌ای ویژه که با حضور نماینده رسمی کمپانی موسیقی معتبر «یاماها» YAMAHA در آموزشگاه موسیقی «آرشه جام جم» تنها نماینده رسمی کمپانی موسیقی معتبر «یاماها» در ایران برگزار شد؛ به عنوان آرتیست این شرکت جهانی و برند بین‌المللی در ایران معرفی شد و این همکاری به صورت رسمی آغاز شد و محمد شعباني با سازهای این کمپانی در کنسرت‎‌ها، آلبوم‌ها و برنامه‌های موسیقایی‌اش به هنرنمایی خواهد پرداخت.

«محمد شعباني» در مورد انتخاب شدن توسط کمپانی معتبر «یاماها» به عنوان آرتیست ایرانی این شرکت جهانی موسیقی گفت: این برنامه رسمی، رونمایی از ساز «یاماها DTX» جدیدترین مدل پرکاشن الکترونیک یاماها بود که این ساز را معرفی کردم و با آن قطعاتی را برای دوستان اجرا کردم که در واقع، تفاوت ساز الکترونیک و ساز آکوستیک چگونه است؛ صداهای آن را تست کردم و در ادامه با این دستگاه، چند قطعه را اجرا کردم.

وی همچنین گفت: از آقای ساختیان‌چی مدیریت شرکت «آرشه جام جم» تنها نماینده رسمی کمپانی موسیقی معتبر «یاماها» در ایران، آقای بزرگ لشگری، امیر جلالی و فرزاد قیصری‌پور به خاطر شروع این همکاری تشکر می‌کنم.

در پایان این برنامه که تعدادی از نوازنده‌های مختلف ارکسترهای موسیقی کشور از جمله؛ بابک مالکی‌فر، رامین زواری، رضا تاجبخش، مجید پروریان، مجید برومند، آرمین قیطاسی، سینا پرتوی و غلامرضا معرف و همچنین آراز تروسیان خواننده حضور داشتند، بنر کمپانی موسیقی «یاماها» با عکس محمد شعبانی به همراه ساز «یاماها DTX» توسط این هنرمند و همچنین نوازنده‌ها و هنرمندان حاضر در جلسه، به رسم یادبود امضاء شد.

محمد شعباني از سال ٧٩ نوازندگي را شروع کرده و از سال ٨٥ بصورت نوازنده حرفه‌اي با خواننده‌های مطرح موسیقی کشور از جمله؛ امير تاجيك، مجتبي كبيري، قاسم افشار، نيما مسيحا، محمد اصفهاني، بهنام صفوي و مرحوم مرتضي پاشايي همکاری داشته است و در حال حاضر نیز، با محمد عليزاده مشغول به همكاري است.

شعبانی دو بار در جشنواره بين‌المللي موسیقی فجر با دو گروه در سبك پاپ، مقام اول و دوم رقابت‌ها را كسب كرده و در سال‌های ٨٥ و ٨٦ نیز با گروه «لاتين پاور بند» و «لويس گوز» در خارج از كشور سابقه همكاري داشته است. وی هم اکنون آرتيست كمپاني بزرگ موسیقی «دي.جي.كاخن» Cajon DG است و در سال ٩٤ اولين آلبوم شخصي خود را در سبك لاتين جز منتشر کرد که نظر كارشناسان موسیقی را به خود جلب كرد و درحال حاضر نیز مشغول کار بر روی آلبوم دوم و بين‌المللي خود با ٤ موزيسين خارجي از کشورهای آمريكاي لاتين است.
کد خبر: 93157
Share/Save/Bookmark