پیکر منوچهر بهروج تشییع شد/ بدرقه بانی تئاتر در ارتش
پیکر منوچهر بهروج تشییع شد/ بدرقه بانی تئاتر در ارتش
مراسم تشییع پیکر زنده یاد منوچهر بهروج از بازیگران پیشکسوت تئاتر صبح امروز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه با حضور تعدادی از هنرمندان تئاتر از تالار وحدت به سوی قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار شد.
 
تاريخ : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
به گزارش هنرنیوز ، مراسم تشییع پیکر زنده یاد منوچهر بهروج از بازیگران پیشکسوت تئاتر ایران که روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه دار فانی را وداع گفت، صبح امروز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه در تالار وحدت برگزار شد. در ابتدای این مراسم شکرخدا گودرزی بازیگر و کارگردان تئاتر و قائم مقام مدیرعامل خانه تئاتر به ایراد سخنانی پرداخت.

وی اظهار کرد: این روزها آنقدر جامعه هنری برای تشییع عزیزان خود به تالار وحدت آمده اند که فکر می کنم تالار وحدت برای ما تبدیل به تالار وحشت شده است. در شرایطی عزیزان مان را بدرقه می کنیم که بسیار غریبانه از میان ما می روند. امیدوارم عزراییل گرایش را از روی هنرمندان بردارد. سال گذشته برای جامعه هنری سال سختی بود و امیدوار بودیم که امسال شرایط بهتر باشد اما از همان روزهای ابتدای سال شاهد درگذشت عزیزان هنرمند هستیم.

وی یادآور شد: آشنایی من با منوچهر بهروج به ۳۰ سال قبل در تالار مولوی بر می گردد. او روحیه بالایی داشت و شاد و بذله گو بود. بهروج با تیم خود تئاتر در ارتش را سر و شکل داد.

در ادامه این مراسم مجید اشتیاقی از دوستان و همکاران زنده یاد بهروج در وزارت دفاع نیز گفت: بهروج سال های متمادی در عرصه بازیگر سینما و تئاتر فعالیت داشت. آشنایی من با او در وزارت دفاع شکل گرفت. بهروج بنیانگذار تئاتر در وزارت دفاع بود و تلاش های زیادی در زمینه فعال کردن تئاتر در وزارت دفاع انجام داد.

وی افزود: یکی از ویژگی های منوچهر بهروج پویایی و تلاشش بود. او برای همه دوستان هنرمند در تمام عرصه ها دلسوز بود.

در پایان این مراسم نماز بر پیکر زنده یاد منوچهر بهروج با حضور حجت الاسلام آقاجانپور اقامه شد و پیکر این هنرمند پیشکسوت بر دوش حاضران در مراسم به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) تشییع شد.

خسرو احمدی، سعید داخ، رحمت امینی، مهرداد رایانی مخصوص، کاظم هژیرآزاد، حسین راضی، محمود فرهنگ، حسین پرستار، رامین کهن، حجت علیخانی و اتابک نادری از جمله حاضران در این مراسم بودند.
کد خبر: 94336
Share/Save/Bookmark