باندل ویژه ۷ بازی ایرانی در شبکه استیم
باندل ویژه ۷ بازی ایرانی در شبکه استیم
سال‌هاست که بازی سازان ایرانی تلاش کرده‌اند که در زمینه‌ی ساخت بازی‌های رایانه‌ای جذاب که با استانداردهای جهانی هماهنگ باشد حرفی برای گفتن داشته باشند.
 
تاريخ : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۱
به گزارش هنرنیوز ، تاکنون نیز بازی های مختلفی از سوی بازی سازان ایرانی در شبکه جهانی استیم به عنوان مهمترین پلتفرم دیجیتال نشر بازی ها منتشر شده است.

در همین راستا سایت سرگرمی در حمایت از روند تولید و نشر بازی‌های ایرانی اقدام به نشر یک باندل ویژه برای 7 بازی منحصر به فرد ایرانی کرده است. این باندل از هفت بازی مطرح ایرانی که در شبکه استیم منتشر شده اند تشکیل شده است.

بازی هایی که در این باندل ویژه ارائه شده عبارت اند از:

1– بازی جنگل لرزان (Wobbly Jungle):

این بازی ساخت استودیو سورنا است و یک بازی چالش برانگیز است. روزی سینا و مینا برای بوییدن گل‌های تازه به اطراف می‌روند و ناگهانشی عجیبی را مشاهدهمی‌کنند که باعث دزدیده شدن مینا می‌شود…

در این بازی پرهیجان تمام موانع و تله‌ها، در مسیر سینا برای آزاد سازی مینا، متحد شده‌اند و چالش‌های جدی برای او ایجاد خواهند کرد، همچنان در مراحل مختلف مشاهده خواهید کرد بازیکنان دیگر چطور در آن گرفتار شده‌اند.


2– بازی سیاووش (Legends of Persia):

بازی سیاووش بر اساس داستان‌های شاهنامه‌ی فردوسی است و یک نسخه‌یبین‌المللی نیز از آن منتشر شده است. این بازی مهیج مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته و یک بازی پرطرفدار در بین دوستداران فرهنگ ایرانی است


3– بازی جاده‌های نبرد (Rush for glory):

بازی جاده‌های نبرد یک بازی به سبک استراتژیک و تاور است که شامل مراحل متنوع و زیبا بوده و می‌تواند با ارائه مأموریت های چالشی و مهیج شما را سرگرم کند


4– بازی شوفر (Shofer race driver):

بالطبع برای تکمیل این باندل هیجان انگیز نیازمند بازی‌های ریسینگ هم هستیم. بازی شوفر یک بازی هیجان انگیز در سبک ریسینگ است، در این بازی شما امکانات متعددی از قبیل سفارشی کردن ماشین‌ها و مأموریت های مختلف خواهید داشت.


5– گرشاسپ: گرز ثریت (Garshasp Monster slayer):

این بازی اکشن ایرانی توسط شرکت که فن افزار شریف ساخته و منتشر گردیده است. داستان این بازی بر اساس اسطوره‌های کهن ایرانی طراحی شده است و بر روی کامپیوترهای شخصی قابل اجرا است

در داستان این بازی خواهیم دید که سال‌ها از نخستین نبرد میان انسان‌ها و اهوراها در سپاه نور در برابر سپاه تاریکی می‌گذرد و هم اکنون بیشتر شهرهای خوَنیرَث در تسلط دیوان خبیث قرار گرفته است و اهوراهای جاویدان منزوی گشته‌اند و انسان‌ها در اسارت و بندگی دیوان ظالم قرار دارند…


6-گرشاسپ: معبد اژدها (Garshasp temple of dragon):

این بازی نیز بر اساس حماسه‌ی اساطیری ایرانی ساخته شده است، روایتگر جنگ حماسی قهرمان اساطیری ایران، گرشاسپ علیه شیاطین شرور در سرزمین‌های تاریخی می‌باشد. و ادامه‌ی بازی گرشاسپ: گرز ثریت است.


7–خیابان‌های خونین ( Bloody street):

بازی خیابان‌ های خونین یک بازی چالش برانگیز تیراندازی است که در هر مرحله از آن بازیکن با چند موج از دشمنان رو به رو شده و با از بین بردن آن‌ها مرحله پاک‌سازی می‌شود. در این بازی شما می‌توانید با چالش‌های هیجان انگیز زیادی مواجه شوید.


با خرید این باندل بازی ایرانی به شما 7 کد داده می شود که هر کد برای یک بازی است و شما باید آنها را در سایت استیم فعال کنید. برای خرید این مجموعه بازی ایرانی می توانید از طریق این لینک اقدام به خرید کنید.
کد خبر: 96082
Share/Save/Bookmark