مراکز کانون در سوگ آفتاب نشستند
برگزاری ویژه‌برنامه‌های سال‌روز ارتحال امام خمینی(ره)؛
مراکز کانون در سوگ آفتاب نشستند
بیش از 950 مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آستانه سال‌روز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) ویژه‌برنامه‌هایی را برگزار می‌کنند.
 
تاريخ : يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۶
به گزارش هنرنیوز و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، آشنایی با اندیشه‌های امام خمینی در قالب کارگاه‌های کتاب‌خوانی و برپایی کارگاه‌های معرفی شخصیت امام راحل و بحث و گفت‌وگو در زمینه‌ی وقایع قیام خونین 15 خرداد از جمله برنامه‌های این مناسبت است.

بر اساس این گزارش روایت بخشی از زندگی امام در قالب قصه برای کودکان، برگزاری همایش‌های ادبی با عنوان‌های مختلف از قبیل «در سوگ آفتاب» و...، خوانش سوگواره‌های کودکان و نوجوانان در وصف امام مهربانی‌ها و ساخت نشریه دیواری‌هایی با عنوان ‌«ماه دیگر نمی‌تابد» از دیگر برنامه‌های مراکز فرهنگی‌هنری کانون در این روزهاست.

بر همین اساس، معرفی و روخوانی کتاب‌های این حوزه، معرفی وقایع و ایام، بحث آزاد درباره «جایگاه رهبری در پیروزی یک انقلاب»، قصه‌گویی و شعرخوانی و... از دیگر فعالیت‌های پیش‌بینی شده است.

برگزاری مسابقه نقاشی و انشانویسی و نوشتن متن‌های ادبی و خلق تصاویر زیبایی با موضوع مهربان‌ترین پدر بزرگ دنیا، برپایی نمایشگاه‌های متعددی از آثار نقاشی اعضا و مربیان کانون به همراه فعالیت‌های مختلف فرهنگی‌هنری از دیگر برنامه‌های مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت سال‌روز ارتحال امام خمینی(ره) است.
کد خبر: 94552
Share/Save/Bookmark