سلسله نشست های " خانواده پایدار" در فرهنگسرای کار برگزار می شود
سلسله نشست های " خانواده پایدار" در فرهنگسرای کار برگزار می شود
فرهنگسرای کار در جشنواره تابستانی تهران 96، سلسله نشست های "خانواده پایدار" را با شعار زندگی آموختنی است و با هدف تقویت، تحکیم، سلامت‌سازی، مهارت‌افزایی و تعمیق ارزش‌های اصیل اسلامی در خانواده در تاریخ 19 تیرماه برگزار می‌کند
 
تاريخ : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای کار، سلسله نشست های «خانواده پایدار» به منظورتقویت نهاد خانواده و احترام و تکریم زن در تقویت و تحکيم بنيان خانواده همچنین گسترش فرهنگ حلم،صبر وآرامش ومهربانی در خانواده برای تربیت نسل سالم، با ایمان و مسئول، ایمن‌سازی‌ خانواده از آسیب‌ها و بحران‌های اجتماعی، به‌صورت رایگان در فرهنگسرای کار برگزار می‌شود.

گفتنی است: برنامه\" خانواده پایدار\" با رویکرد چشم انداز خانواده اسلامی و مقاوم سازی خانواده پایدار با موضوع:راهکارهای رسیدن به خانواده موفق جهت شادابی و طراوت وسرزندگی و ارتقای مهارت های زندگی درخانواده، با حضور سرکار خانم قنبری کارشناس ارشد روانشناسی برگزار می شود.

نشست خانواده پایدار 19 تیرماه از ساعت 10 تا 12 در فرهنگسرای کار برگزار می شود همچنین نشست بعدی در تاریخ 26 تیرماه نیز در همان ساعت برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای شرکت به نشانی: بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب، تقاطع خیابان هاشمی مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 66029060 تماس بگیرند.
کد خبر: 94741
Share/Save/Bookmark