شعر خوانی سه شاعربرجسته در محفل شعر و ادب
مدیریت فرهنگی هنری منطقه 9 برگزار می کند
شعر خوانی سه شاعربرجسته در محفل شعر و ادب
کانون ادبی قلم فرهنگسرای کار در "محفل شعر و ادب" این هفته، میزبان شاعران و نویسندگان برجسته کشور از جمله سید علی موسوی گرمارودی، علی آبان و علیرضا قزوه در هشتمین فرهنگسرای کتاب است
 
تاريخ : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 9 و فرهنگسرای رویش، کانون ادبی قلم فرهنگسرای کار در "محفل ادبی شعر و ادب" چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه میزبان شاعران و نویسندگان برجسته کشور از جمله سید علی موسوی گرمارودی، علی آبان و علیرضا قزوه در هشتمین فرهنگسرای کتاب در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است .

این گزارش می افزاید : این برنامه با هدف ایجاد نشاط و شادابی در خانواده‌ها و اهالی ادب و هنر و همچنین تقویت مهارت شاد زیستن به عنوان یک سفارش موکد دینی برگزار می‌شود.

سید علی موسوی گرمارودی، ، علی آبان و علیرضا قزوه در این مراسم آثار و تألیفات خود را معرفی و به پاس سال ها فعالیت و خلق اثر، آنان مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

محفل شب شعرو ادب، کانون ادبی قلم فرهنگسرای کار 20 اردیبهشت ماه ساعت 17 در سالن هشتمین فرهنگسرای کتاب میزبان علاقمندان به هنر و ادبیات است و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 66688553 فرهنگسرای رویش تماس بگیرند.
کد خبر: 94409
Share/Save/Bookmark