مدیر امور دوبلاژ سیما منصوب شد
مدیر امور دوبلاژ سیما منصوب شد
با حکم مهندس مجید شعبان پور رییس مرکز تولید و فنی سیما، مجتبی نقی یی به سمت مدیر امور دوبلاژ سیما منصوب شد.
 
تاريخ : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۰
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی سیما، با توجه به نقش و جایگاه امور دوبلاژ سیما در فرایند آماده سازی برنامه های تامینی و تولیدی، مجید شعبان پور، مجتبی نقی یی را به سمت مدیر امور دوبلاژ سیما منصوب کرد.

در حکم شعبان پور به برنامه ریزی اجرایی برای بهبود مستمر در دوبله آثار خارجی و داخلی و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود کشور و برنامه ریزی برای به حداکثر رسانی استفاده از استودیوهای دوبلاژ در جام جم، الوند و شهید مهری اشاره شده است.

تلاش برای ایجاد وفاق و هماهنگی هر چه بیشتر عوامل تولید و فنی و ستاد و بالا بردن سطح علمی و حرفه ای آنها؛ تعامل مثبت با اداره کل تامین برنامه های خارجی و تامین برنامه های شبکه های سیما و همچنین پیگیری امور مربوط به تامین آتیه صدا پیشگان پیشکسوت دوبلاژ سیما از موارد دیگری است که در این حکم آمده است.

گفتنی است در حکم رییس مرکز تولید و فنی سیما به ارایه گزارش های عملکرد فصلی و سالانه بر اساس استانداردهای تعریف شده؛ تقویت و اجرای مداوم نظام ارزیابی عملکرد صدا پیشگان و مدیران دوبلاژ و نیز پیگیری لازم برای به روز رسانی تجهیزات استودیوها به منظور ارتقای کیفی فنی دوبله تاکید شده است.

لازم به ذکر است مهندس شعبان پور از زحمات ارزشمند حسن طرازنده تشکر و قدردانی کرده است.
کد خبر: 94913
Share/Save/Bookmark