هنر نیوز - بزرگترین سفره حضرت رقیه(س) در میدان امام حسین(ع) گسترده می‌شود
بزرگترین سفره حضرت رقیه(س) در میدان امام حسین(ع) گسترده می‌شود
بزرگترین سفره حضرت رقیه(س) در میدان امام حسین(ع) گسترده می‌شود
بزرگترین سفره حضرت رقیه خاتون(س)، سه‌شنبه دوم آبان ماه در میدان آیینی امام حسین(ع) برپا می‌شود.
 
تاريخ : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷
به گزارش هنرنیوز ، حجت الاسلام حسن ناصری‌پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برپایی بزرگترین سفره حضرت رقیه خاتون(س) با حضور جمع کثیری از مردم پایتخت خبر داد و گفت: این مراسم با همکاری مجمع جهانی خادمان حضرت رقیه(س) و توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حضور گسترده مردم شهر تهران و کودکان ۳ تا ۱۰ سال، سه‌شنبه دوم آبان ماه در میدان امام حسین(ع) برپا می‌شود.

وی درباره جزئیات برگزاری این برنامه گفت: این برنامه با اجرای «رسالت بوذری» و «علیرضا پناهی»، مدیحه سرایی «حاج حیدر خمسه» و «حاج احمد زینلی» و اجرای تئاتر آیینی «شهادت حضرت رقیه(س)» برگزار خواهد شد و از میان شرکت کنندگان، به ۱۴ نفر به قید قرعه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا می‌شود.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری اضافه کرد: این ویژه برنامه به صورت هم‌زمان در ۱۰۰ نقطه از جهان برگزار می‌شود که از میان آن می‌توان به حرم مطهر امام رضا(ع)، حرم مطهر حضرت معصومه(س)، حرم مطهر حضرت زینب(س)، بین‌الحرمین کربلای معلا و مراکز اسلامی کشورهای اروپایی اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای حضور در بزرگترین سفره حضرت رقیه خاتون(س) می‌توانند، سه‌شنبه دوم آبان ماه بعد از نماز مغرب و عشا به میدان آیینی امام حسین(ع) مراجعه کنند.
کد خبر: 95480
Share/Save/Bookmark