صالحی امیری در پیامی از ابتکار زوج مریوانی تقدیر کرد
صالحی امیری در پیامی از ابتکار زوج مریوانی تقدیر کرد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، از ابتکار زوج مریوانی برای برپایی جشن ازدواج آنها در کتابخانه روستای دوستدار کتاب سردوش مریوان تقدیر کرد.
 
تاريخ : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۷
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام سیدرضا صالحی امیری خطاب به خانم دلنیا جهانی و محمد توانا حسینی آمده است: ابتکار خلاقانه شما عزیزان و برپایی جشن آسمانی ازدواج در محیط کتابخانه «روستای دوستدار کتاب سردوش» اقدامی فرهنگی و برای همه ما ایرانیان یادآور روح و معنای واقعی ازدواج است که مایه هویت ما به شمار می‌رود.

وی افزود: به گواهی تاریخ انسان هایی که در کتابخانه به هم می رسند، عمیق ترین شناخت را نسبت به یکدیگر پیدا می‌کنند و اگر پیوند همه انسان های امروز در کنار کتاب و از راه کتاب برقرار می شد، شاهد جهانی زیباتر بودیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با یادآوری این که اهالی روستای سردوش مریوان سال گذشته برنده عنوان پرافتخار «روستای دوستدار کتاب» شدند، تاکید کرد: لازم می دانم این ابتکار تحسین برانگیز را به شما، خانواده محترم و همه اهالی روستا و به ویژه انجمن آموزشی کتابخانه روستا، تبریک بگویم و از خداوند متعال زندگی سرشار از خیر و برکت برای شما عزیزان آرزومندم.
کد خبر: 94545
Share/Save/Bookmark