خسرو دهقان رییس انجمن صنفی منتقدان سینما شد
خسرو دهقان رییس انجمن صنفی منتقدان سینما شد
خسرو دهقان رییس هیات مدیره انجمن منتقدان و نویسندگان سینما شد.
 
تاريخ : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۷
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی خانه سینما، کامران ملکی (بازرس انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی) اعلام کرد: در اولین نشست هیات مدیره این نهاد صنفی و در یک تعامل و تفاهم صمیمانه، هریک از اعضا در مسئولیت‌های داخلی انجمن قرار گرفتند. بر اساس این تعامل، خسرو دهقان به اتفاق آرا ریاست هیات مدیره انجمن را به عهده گرفت و جواد طوسی در این دوره ترجیح داد به عنوان نایب‌رییس انجمن در کنار خسرو دهقان قرار گیرد.

او افزود: بر همین اساس جعفر گودرزی که در دو دوره اخیر بالاترین رای را در مجامع عمومی انجمن کسب کرده بود با تمایل خود از سمت‌های پیشین کناره‌گیری کرد و صرفا مسئولیت سخنگویی و خزانه‌داری انجمن را پذیرفت. از سوی دیگر، علی علایی در کمیته سه‌نفره عضویت انجمن قرار گرفت و سپیده ابرآویز هم بر اساس مصوبه شورای مرکزی پیشین، دبیری جشن نوشتار انجمن را برای برگزاری دوره‌ای پربار عهده‌دار است.

ملکی گفت: خوشبختانه مسئله ثبت انجمن در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پیگیری جعفر گودرزی سرعت گرفت و به اتمام رسید و ان‌شاءالله به زودی شناسه ملی انجمن صادر خواهد شد و هویت قانونی و مستقل انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی شکل خواهد گرفت.
کد خبر: 97515
Share/Save/Bookmark