دبیر علمی و داوران مسابقات چاپ و بسته ‎بندی جشنواره ملی چاپ منصوب شدند
با حکم مهرزاد دانش؛
دبیر علمی و داوران مسابقات چاپ و بسته ‎بندی جشنواره ملی چاپ منصوب شدند
مدیرکل دفتر چاپ و نشر در احکامی جداگانه دبیر علمی و داوران بخش مسابقات چاپ و بسته‎ بندی جشنواره ملی چاپ و نشر را منصوب کرد.‌
 
تاريخ : سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۸
به گزارش هنرنیوز و به نقل از ستاد خبری نخستین دو سالانه چاپ و نشر، مهرزاد دانش در حکمی محمدحسین شهامت‌پور، فعال و طراح عرصه چاپ و بسته‌بندی و داور و برگزیده دوره‌های پیشین مسابقات جشنواره چاپ را به عنوان دبیر بخش مسابقات چاپ و بسته‌ بندی بیستمین دوره جشنواره چاپ منصوب کرد‌.

همچنین مهرزاد دانش در احکام جداگانۀ دیگری شاهین آریان‌فر، هومن اخوین، اسماعیل امینی، حسین داریانی، علی شفیعی، رامین لاهیجی، مسعود نجات، فرشاد هوشیار و حسین یاراحمدی را به ‌عنوان داوران این دوره از مسابقات جشنواره چاپ منصوب کرد.

در این دوره از جشنواره محصولات چاپ و بسته‌ بندی بر مبنای چهار موضوع فنی، محتوایی، طراحی و پاسداشت زبان فارسی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

پیش‌تر نیز در حکمی از سوی مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر، محسن شمس به عنوان مدیر اجرایی حوزه چاپ این جشنواره منصوب شده بود‌.

در این دوره از جشنواره در کنار بخش مسابقات محصولات چاپی، بخش انتخاب، معرفی و تکریم چهره‌ های برتر چاپ سراسر کشور در عرصه‌ های کارآفرینی، صادرات، و پیشکسوتی نیز انجام خواهد شد که روند آن از سوی دبیرخانه جشنواره ملی چاپ و نشر اعلام خواهد شد.

نخستین دوسالانه چاپ و نشر در دو بخش «نشان چاپ» و «نشان شیرازه» زمستان سال جاری برگزار می‌شود.

کد خبر: 98253
Share/Save/Bookmark