شاه‌حسینی به تیم کارگردانی سریال «پرستاران» ملحق شد
شاه‌حسینی به تیم کارگردانی سریال «پرستاران» ملحق شد
تهیه‌کننده سریال «پرستاران» گفت: به منظور سرعت بخشیدن به روند تولید، شاه حسینی به تیم کارگردانی اضافه شد.
 
تاريخ : جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۷
به گزارش هنرنیوز، علی‌رضا برازش مدیر شبکه یک سیما به منظور بازدید از روند تولید مجموعه تلویزیونی «پرستاران»، در پشت صحنه این سریال در بیمارستان نورافشار تهران حضور یافت.

در این بازدید که امیرحسین آشتیانی پور مدیرگروه فیلم و سریال شبکه یک او را همراهی می‌کرد، گفت: قصد و هدف من از حضور در پشت صحنه این مجموعه، عرض خسته نباشید و تشکر از گروه تولیدی سریال «پرستاران» آقایان داود هاشمی تهیه کننده، علی‌رضا افخمی کارگردان و دیگر عوامل این پروژه است. در این بازدید درباره زمان پخش این سریال هم گفت‌وگوهایی انجام شد که قرار شد پس از طی بررسی‌ها، زمان دقیق پخش «پرستاران» اعلام شود.

در این بازدید همچنین سکانسی جا مانده از قسمت پنجم با بازی شراره ارمغانی در نقش بهاره و سپیده موسوی(درنقش ساناز) در حضور مدیر شبکه یک فیلمبرداری شد.

داود هاشمی در حاشیه این بازدید از اضافه شدن شهرام شاه‌حسینی به عنوان کارگردان جدید سریال «پرستاران» در کنار علی‌رضا افخمی خبر داد.

این تهیه کننده افزود: به منظور سرعت بخشیدن به روند تولید، شاه‌حسینی به تیم کارگردانی اضافه شد.

وی درباره علت این تصمیم یادآور شد: با توجه به این که از نظر فیلمنامه اندکی از برنامه عقب هستیم، تصمیم گرفته شد تا با اضافه شده شهرام شاه حسینی به پروژه، علی‌رضا افخمی صرفا نگارش فیلمنامه را انجام دهد و شهرام شاه‌حسینی کار کارگردانی را بر عهده بگیرد. البته زمانی که لازم باشد علی رضا افخمی هم در کارگردانی سریال وارد خواهد شد.

داود هاشمی همچنین از اضافه شدن بازیگران جدید به این مجموعه تلویزیونی خبر داد و اظهار داشت: شهرام عبدلی، شهنام شهابی، فریده دریامج، مهرداد سلیمی، خسرو خان محمدی، اشکان اشتیاق، الهام طهوری، صفا آقاجانی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، محمدرضا رهبری، سپیده موسوی و المیرا دهقانی بازیگران جدید پرستاران هستند.

وی در پایان تصریح کرد: تاکنون حدود 40 درصد کار تصویربرداری شده است و تدوین نیز همزمان با فیلمبرداری در حال انجام است.

به گزارش نسیم ، مجموعه تلویزیونی «پرستاران» محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 35 قسمت 45 دقیقه ای و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می‌شود.
کد خبر: 93690
Share/Save/Bookmark