عضویت رایگان کتابخانه‌های تهران در نمایشگاه قرآن
عضویت رایگان کتابخانه‌های تهران در نمایشگاه قرآن
عضوگیری رایگان کتابخانه های عمومی استان تهران همزمان با برپایی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در غرفه این نهاد انجام می شود.
 
تاريخ : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۰
به گزارش هنرنیوز ، نهاد کتابخانه های عمومی کشور که با غرفه اداره کل کتابخانه های تهران در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور دارد، اقدام به اعطای عضویت رایگان کتابخانه های تهران در ایام برگزار ی نمایشگاه می کند.

به این ترتیب، مراجعه کنندگان می توانند با حضور در غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران به نشانی:شبستان اصلی -بخش نهاد های غیر دولتی-راهرو اول ، ضمن آشنایی با کتابخانه های عمومی سطح استان تهران با دریافت معرفی نامه برای عضویت رایگان در نزدیک ترین کتابخانه عمومی محل زندگی خود اقدام کنند.

معرفی و تبلیغ هفتمین جشنواره رضوی ، برگزاری مسابقه نقاشی کودکان و قصه خوانی و جمع خوانی منابع مسابقه از دیگر برنامه های غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران است که کارکنان غرفه با پاسخگویی به مراجعه کنندگان به تشویق و هدایت آنان برای شرکت در مسابقه می پردازند.

علاقمندان جهت عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی و شرکت در مسابقه بزرگ جشنواره رضوی می توانند همه روزه از ساعت 17 تا 24 با حضور در غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی ضمن دریافت اقلام تبلیغاتی و دریافت لوح فشرده کتاب های جشنواره، در این مسابقه کتابخوانی شرکت کنند.
کد خبر: 94590
Share/Save/Bookmark