هنر نیوز - «خاله شادونه» با کودکان و نوجوانان همراه می شود
«خاله شادونه» با کودکان و نوجوانان همراه می شود
اعلام ویژه برنامه های سی و یکمین جشنواره فیلم کودک؛
«خاله شادونه» با کودکان و نوجوانان همراه می شود
 
تاريخ : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹
«خاله شادونه» ویژه برنامه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان است که از هشتم تا چهاردهم شهریور ماه از شبکه دو سیما پخش می شود.

به گزارش هنرنیوز به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، برنامه تلویزیونی «خاله شادونه» به تهیه کنندگی مشترک ملیکا زارعی و علی اکبر ذاکری و اجرای ملیکا زارعی از هشتم تا چهاردهم شهریور ماه از ساعت ۱۵ از شبکه دو سیما ویژه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان پخش می شود.

«خاله شادونه» در ۲۵ دقیقه قرار است به پوشش روزانه اخبار و رویدادهای جشنواره پرداخته و ترکیبی از پلاتوی مجری، معرفی فیلم های جشنواره، گفت و گو با مهمانان داخلی و خارجی و پخش فیلم های شرکت کننده در این رویداد بپردازد.

پوشش فعالیت های جانبی جشنواره شامل نشست ها، بزرگداشت ها و گفت و گو با داوران و دست اندرکاران، میان برنامه و وله های تماشاگران در سالن های سینما از دیگر بخش های این ویژه برنامه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را تشکیل می دهد.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.
کد خبر: 96805
Share/Save/Bookmark