اطلاع رسلاني به مردم از دريچه لنز دوربين عكاسان
اطلاع رسلاني به مردم از دريچه لنز دوربين عكاسان
مدير روابط عمومي شركت چادر ملو گفت: به نظر من از آنجايي كه كشور ما به لحاظ ذخاير معدني بسيار غني بوده و فعاليت در اين دو حوزه از نظر افكار عمومي مغفول مانده است، به همين منظور حوزه معدن و صنايع معدني به عنوان دو بازوي موثر در توسعه اقتصادي كشور وارد عمل شد.
 
تاريخ : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
به گزارش هنرنیوز، مدير روابط عمومي شركت چادر ملو از جشنواره عكس كيميا گفت: انگيزه اصلي حمايت شركت چادرملو از جشنواره عكس كيميا اين بود كه با توجه به اينكه محور و سوژه هاي در نظر گرفته شده براي اين جشنواره و نمايشگاه فعاليت در حوزه معدن و صنايع معدني است و دستمايه كار عكاسان حوزه هاي معدن و صنايع معدني، به تبع شركت معدني و صنعتي چادرملو (چاه دره ملو) هم وظيفه خود دانست تا به منظور تشويق هنرمندان و انعكاس فعاليت اين حوزه مذكور در افكار عمومي سهمي داشته باشد.

وی افزود: به نظر من از آنجايي كه كشور ما به لحاظ ذخاير معدني بسيار غني بوده و فعاليت در اين دو حوزه از نظر افكار عمومي مغفول مانده است، به همين منظور حوزه معدن و صنايع معدني به عنوان دو بازوي موثر در توسعه اقتصادي كشور وارد عمل شد.

وی اظهار داشت: به اين دليل كه محصولات معدني به طور مستقيم به دست مصرف كننده عام نمي رسند بلكه مصرف كننده واسطه اي براي تامين مواد اوليه ساير معادن هستيم، شايد جامعه و عموم مردم خيلي نسبت به اين قبيل فعاليت هاي معدني همچون كار در معادن روباز و زيرزميني و... آگاهي و آشنايي نداشته باشند.

وی تصریح کرد: بنابراين اطلاع رساني به جامعه در غالب هنر و از دريچه و لنز دوربين هنرمندان و عكاسان براي بيان و نشان دادن تلاش هاي بي وقفه و شبانه روزي معدن كاران كه در سخت ترين شرايط در جهت به گردش درآوردن چرخ هاي اقتصاد كشور زحمت مي كشند، فرصت خوبي ايجاد كرد و الحمدلله ما با حمايت از اين جشنواره ارزشي در غالب هنر و از لنز دوربين هنرمندان به جامعه اطلاع رساني كرديم.

گفتني است دومین جشنواره عکس کیمیا كه با هدف گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی راه اندازي در حال برگزاري است و نمايشگاه اين جشنواره 18 آبان ماه در خانه هنرمندان برپا خواهد شد.
کد خبر: 97219
Share/Save/Bookmark