هنر نیوز - بخش زنده هفتمین کنگره جهانی امام سجاد (ع) از شبکه قرآن و معارف سیما
بخش زنده هفتمین کنگره جهانی امام سجاد (ع) از شبکه قرآن و معارف سیما
بخش زنده هفتمین کنگره جهانی امام سجاد (ع) از شبکه قرآن و معارف سیما
هفتمین کنگره جهانی امام سجاد (ع) به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.
 
تاريخ : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۸
به گزارش هنرنیوز ، با برگزاری هفتمین کنگره جهانی امام سجاد (ع) در بندر عباس این مراسم به طور زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

در این کنگره علمی و تبلیغی که همزمان با شهادت امام چهارم شیعیان حضرت امام علی بن الحسین (ع) برگزار می شود شخصیت های بین المللی متعددی سخنرانی خواهند کرد.

ایمن الرفاعی مفتی اهل سنت از کشور لبنان و همچنین ژرژیک ابراهیمی از کشور ارمنستان از سخنرانان خارجی این مراسم بوده و همچنین سخنرانی آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای سیاست گذاری کنگره امام سجاد(ع) از برنامه های پیش بینی شده در این مراسم می باشند.

بررسی نقش نماز در زندگی حقیقی و حقوقی جامعه مسلمین از نگاه امام سجاد(ع)، تحلیل و بررسی مساله اشتغال و معیشت در آموزه های امام سجاد(ع)، حقوق متقابل خداوند و بندگان از نگاه امام سجاد(ع) و بررسی جایگاه حقوقی زوجین در زندگی مشترک از موضوعات فراخوان مقالات این کنگره بوده است.

هفتمین کنگره جهانی امام سجاد (ع) روز دوشنبه 24 مهر از ساعت 8:15 تا 10:45 به صورت زنده به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

همچنین قرار است همزمان با سالروز شهادت امام سجاد (ع) خطبه خوانی آن حضرت توسط سید مهدی میرداماد از شهر مقدس قم و از ساعت 10:45 به صورت زنده از این شبکه پخش گردد.
کد خبر: 95419
Share/Save/Bookmark