فراخوان مقاله همایش بین المللی علوم و فناوری نانو
فراخوان مقاله همایش بین المللی علوم و فناوری نانو
همایش بین المللی علوم و فناوری نانو، 24 اسفندماه 98 توسط پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در دانشگاه تهران برگزار می شود.
 
تاريخ : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۵
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران، زهرا امام جمعه رییس همایش و رییس پردیس ارس با اعلام این مطلب اظهار داشت: پردیس ارس با مشارکت گسترده دانشگاه های عراق و در راستای توسعه همکاری های علمی بین المللی بین استادان و پژوهشگران جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه های کشورعراق و سوریه، \" همایش بین المللی علوم و فناوری نانو\" (با شماره مجوز 11410-98200 از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام) را در اسفندماه 1398 در دانشگاه تهران برگزارمی کند.

وی گفت: در اين همایش ضمن ارائه تبادل آخرین یافته های پژوهشی و دستاوردهای تحقیقاتی، زمینه گسترش تعاملات علمی و پژوهشی بین استادان و دانشجویان کشورهای حاضر در همایش گسترش می یابد.

گفتنی است: شرکت کنندگان می توانند مقالات خود را جهت ارائه در این همایش، حداکثر تا 10 اسفند ماه 98 در یکی از محورهای نانو شیمی/ نانو مواد، نانو پزشکی/ نانو پوشش، نانو سیالات/ نانو فیزیک، نانو بیو تکنولوژی/ نانو کامپوزیت، نانو الکترونیک/ نانو در صنعت، سم شناسی و ایمنی نانو مواد، نانو در علوم صنایع غذایی، نانو در علوم کشاورزی، نانو در محیط زیست و سایر موضوعات مرتبط به دبیرخانه همایش به آدرسinfo@ut2020.ir ارسال نمایند.

علاقه مندان برای ثبت نام و دریافت آگاهی بیشترمی توانند از سایت همایش به آدرس: www.ut2020.ir بازدید نمایند.
کد خبر: 97959
Share/Save/Bookmark