زندگی انسان امروز، مرهون تلاش شما جهادگران عرصه خبر و اطلاع رساني است
پیام تبریک انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت روز خبرنگار
زندگی انسان امروز، مرهون تلاش شما جهادگران عرصه خبر و اطلاع رساني است
انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء رسانه به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد.
 
تاريخ : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
به گزارش هنرنیوز،انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت روز خبرنگار و در جهت ارج نهادن به مقام شامخ فعالان عرصه قلم و رسانه پیام تبریکی صادر کرد.

در بخشی از این پیام آمده است؛
زندگی انسان امروز، بيش از هر زمان ديگر مرهون تلاش شما فعالان و جهادگران عرصه خبر و اطلاع رساني است. شما که در راه اعتلاي بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنید، آگاهي بخشي به جامعه را رسالت خويش می دانید و با قلم متعهد خود شرافت انسانی را عينيت مي‌بخشید.

و چه زیبا، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در کلامی ماندگار جایگاه رفیع اندیشه و قلم شما افسران جنگ نرم را متجلی کرده و فرمودند: «من به همه اشخاصي كه قلم در دستشان است، زبان گويا دارند مي‏خواهم سفارش كنم كه متوجه باشند كه قلم آن‏ها، زبان آن‏ها در حضور خداست.» (صحيفه نور، ج ۲۰، ص 37)

روز خبرنگار که به برکت خون پاک شهداء مظلوم و جلیل القدر رسانه در تاریخ و تقویم انقلاب ماندگار شده است، روز گام نهادن در وادي روشنی و نيك انديشي در جبهۀ خطیر فرهنگی است.

انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس این روز ارزشمند را که بهانه ای است جهت ارج نهادن به جایگاه رفیع فعالان و جهادگران عرصه رسانه، به تمامی دست اندرکاران این حوزه بویژه شما خبرنگاران عزیز تبریک و تهنیت گفته و بدینوسیله از تلاش های صادقانه شما تقدیر و تشکر می نماید.

امید است در سایه الطاف ایزد سبحان در راستای تجلی نام ایران اسلامی موفق و پیروز باشید.
کد خبر: 94943
Share/Save/Bookmark