آغاز فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن» از ۱۷خرداد/حضور ۵خواننده مشهور پاپ
یعقوب غفاری خبرداد:
آغاز فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن» از ۱۷خرداد/حضور ۵خواننده مشهور پاپ
فیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن» به کارگردانی یعقوب غفاری و تهیه کنندگی محمود فلاح قرار است با حضور ۵خواننده مشهور پاپ کشور در ۱۷خرداد کلید خواهدخورد.
 
تاريخ : جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱
به گزارش هنرنیوز ، یعقوب غفاری کارگردان فیلم سینمایی «ماموریت غیرممکن» که مراحل پیش تولید خود را سپری می کرد در ارتباط با شروع فیلمبرداری این فیلم به «صبا» گفت: ۱۷ خرداد فیلم با حضور ۵ خواننده مشهور پاپ کشور و ۶ بازیگر حرفه ای سینما کلید خواهد خورد. این پنج خواننده قرار است در این فیلم درنقش خود حضور داشته باشند.

وی در ادامه افزود: از آخرین تکنولوژی جلوه های ویژه بصری در فیلم «ماموریت غیر ممکن» استفاده می شود. داستان فیلم طنزی اجتماعی با محوریت فرار مغزها و تولید ملی است.

غفاری به موضوع فیلم اشاره کردو گفت: یک مامور خارجی ماموریت دارد تا فرمولی را از دانشمند ایرانی سرقت کرده و در خارج از کشور به تولید برساند.

عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از: مجری طرح و کارگردان: یعقوب غفاری، مدیرفیلمبرداری:محمدابراهیمیان، صداگذار:محسن روشن، صدابردار: جعفرعلیان، برنامه ریز: نرجس ابراهیمی، طراح صحنه و لباس:بهنام کلامی، مدیرتولید:علی مجد کمایی، مدیرتدارکات:سعیدرضوی، چهره پرداز:امیدگل زاده و جلوه های ویژه بصری:حسن پیله ور، تهیه کننده:محمودفلاح.

خبرگزاری صبا
کد خبر: 96446
Share/Save/Bookmark