برگزاری اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» در منطقه آزاد اروند
برگزاری اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» در منطقه آزاد اروند
 
تاريخ : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶
مراسم اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» این دوره از جشنواره فیلم فجر به میزبانی منطقه آزاد اروند در آبادان و خرمشهر برگزار می شود.

به گزارش هنرنیوز، مراسم اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» جشنواره ملی فیلم فجر در آبادان برگزار خواهد شد و معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اروند بعد از پایان جشنواره ملی فیلم فجر میزبان سینماگران و داوران این بخش خواهند بود.

این مراسم عصر سوم اسفند ماه در آبادان برگزار می شود.

از جمله سازمان‌ها و نهادهایی که در بخش «تجلی اراده ملی» اعلام آمادگی کرده‌اند، می‌توان به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، مرکز ملی فرش ایران، وزارت دادگستری، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان هنری و امور سینمایی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، بیمه ایران، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شرکت مدیریت منابع آب ایران و سازمان منطقه آزاد اروند اشاره کرد.

از آنجا که تنوع موضوعی در آثار سینمایی می‌تواند بستر جدیدی را برای فعالیت سازمان‌ها و نهادهای خصوصی و دولتی ترسیم کند امسال پس از سه سال بار دیگر بخش ویژه‌ «تجلی اراده ملی» با مشارکت سازمان‌های دولتی و غیردولتی در جشنواره سی‌ و ششم ملی فیلم فجر برگزار خواهد شد.

بر اساس آیین‌نامه این دوره از جشنواره، سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌توانند ضمن بررسی آثاری که در بخش مسابقه سودای سیمرغ جشنواره پذیرفته شده‌اند به فیلم‌های منتخب از نگاه خود با توجه به اولویت‌های موضوعی سازمان متبوع جوایزی اهدا کنند.

سی‌ و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.
کد خبر: 95942
Share/Save/Bookmark