پایان تولید مجموعه «دستم را بگیر» تا پایان شهریور
پایان تولید مجموعه «دستم را بگیر» تا پایان شهریور
گروه های شرکت کننده در مجموعه «دستم را بگیر» به روزهای پایانی رقابت های خود نزدیک می شوند.
 
تاريخ : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶
به گزارش هنرنیوز ، سعید ابوطالب تهیه کننده و کارگردان، در خصوص آخرین وضعیت ساخت مجموعه «دستم را بگیر» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: از مجموع هفت گروه، دو گروه فعالیتشان را موفقیت آمیز به پایان رساندند، دو گروه با موانع اداری روبرو هستند و مابقی در رقابت سخت به سر می برند.

وی افزود: مشکلاتی که در روند رقابت هرکدام از گروهها پیش می آید به خودشان ربط دارد و باید آنها را حل کنند؛ این رقابت ها تا آخر شهریور ادامه دارد و گروهها تا آن زمان وقت دارند به سرانجام برسند، در غیر اینصورت حذف خواهند شد.

گفتنی است؛ افرادی که در مجموعه «دستم را بگیر» حضور دارند دانشجویان ترم آخر رشته‌های علوم انسانی یا پزشکی هستند که به فعالیت در حوزه‌های اجتماعی علاقه‌ بسیاری دارند. در هر برنامه از میان داوطلبان، سه گروه انتخاب می‌شوند و هر کدام از آنها یک موضوع اجتماعی را برای دنبال کردن انتخاب می‌کنند.

شایان ذکر است؛ ساختار این برنامه به گونه‌ای پیش می‌رود که افراد حاضر در مسابقه موضوعی کاربردی و اجتماعی را انتخاب می‌کنند؛ از جمله برگرداندن یک کارتن‌خواب به زندگی، صحبت کردن با خانواده یک شخص که دچار مرگ مغزی شده، نجات یک زندانی که مرتکب قتل غیرعمد شده است، نجات یک کودک کار. گروهی که کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، برنده مسابقه است.

در این برنامه رفتار خیرخواهانه ترویج داده می‌شود و این خود افراد هستند که انتخاب می‌کنند در کدام کار خیرخواهانه‌ سهیم باشند.

عوامل تولید، کارهای حقوقی و قانونی را انجام می‌دهند و شرکت‌کننده‌ها برای رسیدن به هدفشان تلاش می‌کنند. «دستم را بگیر» در 15 قسمت 40 دقیقه‌ای برای فصل پاییز ساخته و پخش می‌شود.

مجموعه مستند- مسابقه «دستم را بگیر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب است و فرشید فرجی به عنوان تصویربردار، آرش مشورت برای ساخت آنونس و یاسر سنایی در این مجموعه حضور دارند.
کد خبر: 95212
Share/Save/Bookmark