پهن شدن سفره ای بزرگ به ارزش عشق در کهریزک
در شب بیست وسوم ماه مبارک رمضان
پهن شدن سفره ای بزرگ به ارزش عشق در کهریزک
در شب بیست وسوم ماه مبارک رمضان ، یکی دیگر از یاران مهربان کهریزک سفره ای بزرگ به ارزش عشق و وفاداری به خاندان رسول مهربانی پهن کرد تا دوستداران خیر و خیرخواهی را به این خانه رهنمون نماید.
 
تاريخ : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در سومین شب از لیالی پر فیض قدر ، جمعی دیگر از سالمندان و معلولین کم توان کهریزک گردهم آمدند تا در کنار حامیان همیشگی خود ، به راز و نیاز با خداوند دوستدار مهربانی بپردازند.

در این شب محزون ، جمع زیادی از گروه های نیکوکاری که به حق و انصاف چشم و چراغ این خانه بزرگ هستند ، حضوری چشمگیر داشتند . نیک مردان و گرامی بانوانی که در طول هفته وظیفه بهداشت فردی مددجویان را سالهاست بر عهده گرفته ، با جان و دل به این همکاری داوطلبانه عشق می ورزند. این گرامیان در مسیر این همایش های انسانی ، فرزندان و خویشان جوان خود را نیز به همراه دارند تا آنان هم راه و رسم چنین اقدامات بی منتی را از هم اکنون فراگیرند و جایگزین های شایسته ای در گذر عمر و زمان باشند.

این مهربانان همچنین با هدایت انواع کمک های نقدی و غیر نقدی به مسیر کهریزک ، سهم بسزایی در زندگی بخشی به ساکنین این خانه بزرگ ۱۷۵۰ نفری دارند و همواره در تلاشند تا چرخ های زندگی این خانه بخوبی در گردش باشد.

ویژه برنامه های مذهبی شامل حدیث و روایات ، دعای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان ، سخنرانی مذهبی و نوحه سرایی ، در دستور کار قرار گرفت تا همه حاضرین بهره کافی و لازم را از فیوضات این شب عزیز برده باشند.

قابل ذکر است بانی افطار مددجویان حاضر در این مراسم مذهبی و میهمان این جمع ، آقای بیدهندی بود. یار سخاتمند کهریزک که تنها ۲ سال از زمان آشنایی وی با این مجموعه خیریه می گذرد ، اما در همین مدت کوتاه و در ویژه برنامه های مذهبی گوناگون همچون همه یاران مهربان کهریزک ، گوشه ای از این کار بزرگ الهی – انسانی را به دوش گرفته است.
کد خبر: 94628
Share/Save/Bookmark