پرفروش های کتاب کودک و نوجوان در «تابستانه کتاب»
پرفروش های کتاب کودک و نوجوان در «تابستانه کتاب»
 
تاريخ : يکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۸
با پایان یافتن طرح «تابستانه کتاب» که در بازه زمانی یک ماهه از ۱۶ تیرماه تا ۱۵ مرداد ماه سال جاری در کتابفروشی های سراسر کشور اجرا شد، کتاب های پرفروش حوزه کودک و نوجوان این طرح معرفی شدند.

به گزارش هنرنیوز، در طرح« تابستانه كتاب» كتاب هاي كودك و نوجوان با تخفیف ۲۵ درصدی با هدف توزیع عادلانه یارانه ها و آشتی مردم با کتابفروش ها در کتابفروشی های عضو این طرح عرضه شد.

گفتنی است کتاب های «شازده کوچولو» ترجمه احمد شاملو، «پنیر داداش ماسته، حرف می می نی راسته» از ناصر کشاورز، «بابا لنگ دراز» ترجمه محسن سلیمانی، «چرا باید بسم الله بگوئیم و ۴ سوال دیگر (آموزش سبک زندگی پیامبر به کودکان)» نوشته غلامرضا حیدری ‌ابهری، «می می نی چه دوست نازنینی» از ناصر کشاورز، «قصه های خوب برای بچه های خوب» اثر مهدی آذر یزدی، «خاطرات یک بچه چلمن: بد شناسی از نوع خفن» ترجمه تبسم آتشین جان، «جودی انجمن مخفی تشکیل می دهد» ترجمه محبوبه نجف خانی از جمله کتاب های پرفروش حوزه کودک و نوجوان در طرح تابستانه کتاب هستند.

در طرح «تابستانه کتاب» شعر کودکان و نوجوانان جزو پنج موضوعات پرفروش این طرح شناخته شده است و موضوع داستان های کودک و نوجوان رتبه نهم پرفروش ترین موضوعات این طرح را از آن خود کرد.

طرح تابستانه کتاب با مشارکت ۵۱۸ کتابفروشی درحالی به کار خود پایان داد که ۵۴۶ هزار و ۴۴ نسخه کتاب از سوی ۲۰۶ هزار و ۷۸۷ نفر خریداری شده است.
کد خبر: 92305
Share/Save/Bookmark