اهدای کتاب‌های صوتی در "باغ کتاب"
به مناسبت هفته کتاب انجام می‌شود
اهدای کتاب‌های صوتی در "باغ کتاب"
مدیر فروشگاه بزرگسال باغ کتاب از اهدای رایگان کتاب‌های صوتی به علاقه‌مندان به عنوان یکی از برنامه‌های این مجموعه برای روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» خبر داد.
 
تاريخ : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
به گزارش هنرنیوز ، هادی کلهر، مدیر فروشگاه بزرگسال باغ کتاب با اشاره به برنامه‌های این فروشگاه به مناسبت روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» که چهارشنبه 24 آبان از ساعت 14 الی 20 برگزار می شود، گفت: تلاش داشتیم در این روز و هفته کتاب لحظات شاد و مفرحی را برای بازدیدکنندگان باغ کتاب فراهم کنیم، اما زلزله کام همه را تلخ کرد و تلاش می‌کنیم برنامه‌های هفته کتاب را با حفظ احترام داغ دیده‌گان این اتفاق ادامه دهیم.

وی افزود: تصمیم داریم در این روز کتاب خواندن و کتاب شنیدن را متفاوت از روزهای دیگر تجربه کنیم، به همین دلیل برای کتابخوانی میزبان راضیه برومند، بهرام شاه محمدلو، کاظم هژبر آزاد، بهروز رضوی، مریم رحیمی، نازنین مهیمنی، سحرآغاسی و شرگان انورزاده هستیم.

به گفته مدیر فروشگاه بزرگسال باغ کتاب؛ شرکت‌کنندگان در این برنامه می‌توانند با اینترنت رایگان از اپلیکشین \" واو خوان\" به این نشانی کتاب‌های صوتی دانلود کنند.

کلهر از حضور موسسه خیریه ریشه‌ها در این روز در باغ کتاب خبر داد و گفت: این موسسه نیز برای جمع آوری کمک به زلزله زدگان در روز کتاب ما را همراهی می‌کنند و بازدیدکنندگان باغ کتاب می‌توانند کمک‌های خود برای آسیب دیدگان زلزله را از این طریق به آنها برسانند.

تسنیم
کد خبر: 95637
Share/Save/Bookmark