امیدوارم از «نرگس» درس انسانیت یاد بگیریم/ «ماه عسل» ما را به یاد همدیگر می‌اندازد
نرگس آبیار از تاثیرگذاری حضور نرگس کلباسی در ماه عسل گفت
امیدوارم از «نرگس» درس انسانیت یاد بگیریم/ «ماه عسل» ما را به یاد همدیگر می‌اندازد
 
تاريخ : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
نرگس آبیار کارگردان فیلم های نفس ، شیار ۱۴۳ و... شب گذشته پس از تماشای ماه عسل از تاثیرگذاری این قسمت و حضور نرگس کلباسی به عنوان مهمان گفت.

به گزارش هنرنیوز، او در این پیام ویدئویی عنوان کرد: ماه عسل را از شهر برلین تماشا کردم و خوشحال هستم که نرگس کلباسی الان ایران است. من از او بسیار آموختم به عنوان کسی که بی چشمداشت خودش را وقف خلق میکند. حالا که دیدم او مهمان برنامه است فرصت را مغتنم شمردم که بگویم من به عنوان یک انسان اگر ممکن است جایی صدایم به گوش همه برسد درباره نرگس حرف بزنم. یادم است در زمان محکومیتش فقط هم من این کار را نکردم و آدم‌های زیادی درباره نرگس صحبت کردند از آقای فرهادی، و خانم مهتاب کرامتی و آقای پرستویی و باران کوثری و ... به هرحال وظیفه ما این است که هر انسانی در هرگوشه دنیا اگر به ناحق حقش پایمال می شود همه از او حمایت و برای او تلاش کنیم.
بنا به گزارش روابط عمومی این برنامه در ادامه پیام نرگس آبیار آمده است:
برنامه ماه عسل که حالا دوازدهمین سال ساختش را پشت سر می‌گذارد موجب می شود که یک همدلی بزرگ بین مردم ایجاد شود و همه را به یاد هم می اندازد آن هم در دنیایی که همه در لابه لای رسانه ها و فضای مجازی یکدیگر را فراموش کنیم. ماه عسل ما را به یاد همدیگر می‌اندازد و خوشحالم که در این برنامه توانستم نظرم را درباره نرگس کلباسی بدهم و امیدوارم از نرگس درس انسانیت را یاد بگیریم تا زندگی بهتری داشته باشیم و همدل یکدیگر باشیم.
در پایان گفتنی است ماه عسل به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی هرشب ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
کد خبر: 94566
Share/Save/Bookmark