کلنگ آغازاحداث ساختمان جدید پردیس ارس به زمین زده شد
کلنگ آغازاحداث ساختمان جدید پردیس ارس به زمین زده شد
مراسم کلنگ زنی و آغازاحداث ساختمان جدید پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران روز دوشنبه 11 آذرماه در جلفا با حضوررئیس دانشگاه تهران و مدیرعامل منطقه آزاد ارس به زمین زده شد.
 
تاريخ : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران، در ابتدای این مراسم و طی جلسه ای دکتر امام جمعه رییس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به ارایه گزارش عملکرد یک ساله پرداخت و برخی از مسایل و مشکلات را درمیان گذاشت. وی همچنین ازرشد جذب دانشجویان خارجی در حوزهCAS از کشورهای همجوار در این پردیس خبر داد.

مهندس نریمان مدیرعامل منطقه آزاد ارس در این مراسم از حضور دانشگاه تهران در ارس تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته منطقه تجاری ارس آمادگی دارد تا با دانشگاه تهران در مسائل آموزشی و پژوهشی همکاری داشته باشد.

در ادامه جلسه دکترنیلی احمد آبادی رییس دانشگاه تهران طی سخنانی از منطقه آزاد ارس تشکر کرد و گفت: برای ارتقای هر جامعه ای نیاز هست از بحث پژوهشی و فناوری کمک گرفته شود بنابراین ضروری است که از ظرفیت دانشگاه‌ها در حوزه های تصمیم سازی و اجرایی استفاده شود.

بنابر این گزارش: پس از این جلسه، کلنگ احداث ساختمان جدید پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در جلفا با حضورمسئولین، استادان و کارکنان این دانشگاه توسط دکتر نیلی احمد آبادی رییس دانشگاه تهران و مهندس نریمان مدیرعامل منطقه آزاد ارس به زمین زده شد.

خاطرنشان می شود: ساختمان جدید پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به متراژ 10000 مترمربع و در زمینی به مساحت 67000 متر مربع است که تا 5 سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
کد خبر: 97761
Share/Save/Bookmark