هنر نیوز - افزایش ساعت کاری متروی تهران همزمان با آغاز نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
افزایش ساعت کاری متروی تهران همزمان با آغاز نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
افزایش ساعت کاری متروی تهران همزمان با آغاز نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش ساعت مسافرگیری ‏خطوط یک و سه متروی تهران همزمان با آغاز نمایشگاه قرآن خبر داد.
 
تاريخ : دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۵
به گزارش هنرنیوز ، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش ساعات کار مترو تهران همزمان با برپایی نمایشگاه قرآن گفت: همزمان با برپایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به منظور تسهیل در رفت و آمد بازدیدکنندگان، ساعت مسافرگیری ‏خطوط یک و سه متروی تهران از روز یکشنبه 30 اردیبهشت‌ماه 97 افزایش می‌یابد‎.

‎نوبخت با اشاره به برپایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مصلی تهران گفت: قرار گرفتن دو ایستگاه مصلی امام خمینی(ره) در ‏خط یک و ایستگاه شهیدبهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی تهران سبب شده تا زمان ‏سرویس‌دهی در این دو خط در ایام برپایی نمایشگاه تا ساعت ۲۴ افزایش یابد‎.

‎مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه ساعات کار متروی تهران در شرایط عادی تا ساعت ۲۲:۳۰ ‏است، تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام شده مقرر شد تا یک ساعت و نیم به خدمات‌دهی این وسیله حمل و نقل عمومی(مترو) ‏در ایام برپایی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اضافه شود تا بازدیدکنندگان بتوانند با خاطری آسوده از این وسیله ‏ایمن سریع و پاک برای دسترسی به نمایشگاه استفاده کنند‎.

وی افزود: حرکت قطارها در خطوط یک و سه متروی تهران از ساعت ۲۲:۳۰ تا ساعت ۲۴، افزایش یافته و بازدیدکنندگان می‌توانند تا ساعت ۲۴ از آخرین قطارهایی که از دو ایستگاه شهید بهشتی و مصلی عبور می‌کنند، استفاده کنند.‏

لازم به ذکر است؛بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 30 اردیبهشت مصادف با 4 رمضان تا 14 خردادماه مصادف با 19 ‏رمضان از ساعت 17 تا 23 در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برپاست.

باشگاه خبرنگاران جوان
کد خبر: 96384
Share/Save/Bookmark