وزیدن هوایی تازه با جشنواره فیلم 100 در سینمای ایران
در پیامی از سوی رئیس سازمان تبلیغات به جشنواره فیلم 100 ؛
وزیدن هوایی تازه با جشنواره فیلم 100 در سینمای ایران
حجت الاسلام محمد قمی ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی ، برگزاری باکیفیت جشنواره فیلم 100 را نویدبخش هوای تازه‌ای در سینمای ایران عنوان کرد.
 
تاريخ : شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹
به گزارش هنرنیوز ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی ضمن تشکر از دست اندرکاران جشنواره فیلم 100، برگزاری باکیفیت این جشنواره را نویدبخش هوای تازه‌ای در سینمای ایران دانست که محدود به پایتخت نیست و متعلق به هنرمندان سراسر کشور است.

متن پیام حجت‌الاسلام و المسلمین محمّد قمی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزدهمین جشنواره فیلم صد علاوه بر افزایش قابل توجه کیفیت در اجرا و برگزاری، و مشارکت قابل توجه آثار بخش بین‌الملل، میزبان خیل جوانان مشتاق هنرمند از سراسر سرزمین عزیزمان بود؛ جوانانی که هم از حیث کمیّت حدنصاب تازه‌ای در تمام ادوار این جشنواره رقم زدند و هم از حیث کیفیت آثار، خلّاق هستند و پویا و پرانگیزه. جوانانی که نویدبخش هوای تازه‌ای در سینمای ایران هستند که دیگر محدود به گعده‌های محدود در پایتخت نیست و قدم را از تهران فرا نهاده و به تمام استانهای این دیار پهناور و عزیز تعلق دارد.

نباید فراموش کنیم در واپسین روزهای سالی که برخی بر طبل تفرقه و تحریم هنر می کوبیدند، حضور گسترده علاقمندان و اهالی تازه‌نفس سینما در جشنواره فیلم 100 و سالن‌های مملو از جمعیت دیگر بار ثابت کرد که هنر تحریم شدنی نیست و این جنس رفتارهای سلبی جایی در فرهنگ مترقی ایرانیان ندارد.

اینجانب به خواهران و برادرانم در دبیرخانه جشنواره و هیئت محترم داوران، سازمان سینمایی سوره و حوزه هنری انقلاب اسلامی بابت برگزاری باکیفیت و مطلوب این جشنواره خداقوت می گویم و برای تک تک هنرمندانِ حاضر در جشنواره آینده ای روشن به نور پروردگار مسئلت دارم.

گفتنی است سیزدهمین دوره جشنواره فیلم 100 به دبیری یوسف منصوری در پردیس سینمایی ملت برگزار شد که در آن نزدیک به 4600 اثر از تمام استانهای ایران و 127 کشور جهان حضور یافتند.
کد خبر: 99086
Share/Save/Bookmark