تمامی کنسرت‌ها در تهران و شهرستان‌ها لغو شد
تمامی کنسرت‌ها در تهران و شهرستان‌ها لغو شد
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از لغو تمامی کنسرت‌ها در تهران و شهرستان‌ها به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
 
تاريخ : جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵
به گزارش هنرنیوز ، محمد اله‌یاری مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردارقاسم سلیمانی از لغو تمامی کنسرت‌ها در تهران و شهرستان‌ها به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

وی افزود: به احترام عروج سردار رشید اسلام و انقلاب سردار حاج قاسم سلیمانی تمامی کنسرت‌ها و اجراهای زنده حوزه موسیقی در تهران و شهرستان‌ها تا سه روز به‌صورت کامل لغو اعلام می‌شود.

سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت بامداد امروز در حمله بالگردهای آمریکایی به شهادت رسید.

روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در با انتشار پیامی شهادت سردارقاسم سلیمانی را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است: «شهادت فرمانده رشید و پرافتخار سپاه اسلام، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، نماد درخشان تداوم خط سرخ حق پرستی و مسیر سربلند جبهه مقاومت و فداکاری برای رهایی مظلومان هستی از ظلم و تباهی است.

دفتر امور موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان عزیز، همراه ملت شریف و نستوه ایران عزیز، داغدار این واقعه دردناک هستند.

ضمن تسلیت و تعزیت این حادثه دردناک، بدین وسیله اعلام می نماید که کلیه ی اجراهای صحنه ای مرتبط با این هنر مردمی، با توجه به سه روز عزای عمومی اعلام شده، برگزار نمی شود.»
کد خبر: 97844
Share/Save/Bookmark