رونمایی از «زار»؛ اثر استاد محسن نفر
نشست خبری آلبوم «زار» در حوزه هنری برگزار می‌شود
رونمایی از «زار»؛ اثر استاد محسن نفر
نشست خبری آلبوم «زار» که جدیدترین اثر تک‌نوازی استاد «محسن نفر» است، به همراه رونمایی از این اثر در حوزه هنری برگزار می‌شود.
 
تاريخ : چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷
به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، نشست خبری اثر تک‌نوازی محسن نفر که در قالب آلبوم «زار» منتشر شده بزودی در حوزه هنری برگزار می‌شود. در این نشست که با حضور استاد محسن نفر، میلاد عرفان‌پور( مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری)، پدرام جواد‌زاده( نوازنده و کارشناس موسیقی) و امیرحسین سمیعی برگزار می‌شود از آلبوم «زار» رونمایی خواهد شد.

محسن نفر، آهنگ‌ساز، پژوهش‌گر، مدرس موسیقی و نوازنده تار و سه تار است که از سال ۱۳۶۰ و با تاسیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی (حوزه اندیشه و هنر اسلامی) وارد این مجموعه شد.

وی در سال‌های اولیه دهه ۶۰ دو آلبوم «وصل مستان» و «شمس الضحی» را با همکاری حسام الدین سراج منتشر کرد که تا امروز به عنوان ابتکاری تازه در موسیقی سنتی و ایرانی می‌درخشند.

آلبوم «باغ ارغوان» با صدای سراج و سرپرستی و آهنگسازی محسن نفر، آلبوم «ردیف هفت دستگاه موسیقی ایرانی» و آلبوم «یادیار» از دیگر آثار این هنرمند به شمار می‌روند.

این هنرمند به موازات خط سیر اصلی اهدافش در موسیقی، فعالیت‌های جسته گریخته زیادی داشته که از جمله آن برگزاری کنسرت با شهرام ناظری در داخل و خارج کشور است. وی همچنین در سال ۱۳۸۵ «گروه موسیقی غوغا» را تشکیل داد و با همان گروه کنسرت‌هایی در داخل و خارج از کشور اجرا کرد. تازه‌ترین اثر او، آلبوم «زار» است که قرار است نشست خبری و مراسم رونمایی از آن در حوزه هنری برگزار شود.
کد خبر: 99013
Share/Save/Bookmark