کارگاه های آموزشی با عنوان«نگین فیروزه ای»
در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار می شود:
کارگاه های آموزشی با عنوان«نگین فیروزه ای»
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ کارگاه های آموزشی «نگین فیروزه ای» در راستای آموزش رشته های یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار می شود.
 
تاريخ : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱
به گزارش هنرنیوز ؛ یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با تفاوت ها و نوآوری های قالب ها و بخشهای ویژه همچون داستان‌نویسی، شعر، داستانک در حال برگزاری است ؛ اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع با حضور اساتید مجرب برای گروه‌های سنی مختلف بزرگسال، کودک و نوجوان در زمینه‌های تخصصی و عمومی کرده است.

​در همین راستا ؛کارگاه های آموزشی با عنوان «نگین فیروزه ای» از روز یکشنبه 14 شهریور ماه برای گروه های مختلف کودک و نوجوان؛والدین و کتابداران آغاز می شود.

بر اساس این گزارش کارگاه آشنایی عناصر داستان کوتاه و داستانک، با تدریس استاد رحیم مخدومی، دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت ۱۸ و کارگاه مبانی شعر و اقتضائات شعر رضوی، با تدریس دکتر وحید سمنانی، یکشنبه ها و سه شنبه ها ساعت 17 برگزار خواهند شد.

​​​​​علاقه مندان جهت شرکت در این کارگاه ها می توانند بر اساس روزهای اعلام شده به نشانی https://www.skyroom.online/ch/tehranplir/farhangi مراجعه نمایند.

گفتنی است یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا علیه‌السلام و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی، شناسایی و معرفی کتاب های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل بیت(ع)، با اضافه شدن بخش ویژه حضرت مهدی(عج) در قالب رشته های متنوع همچون نقاشی، پویش کتابخوان، مسابقه چهارگزینه ای و داستانک نویسی، رشته های شعرسرایی، پویش «برای امام زمانم» ، قصه گویی و...در حال برگزاری است و علاقه‌مندان به شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی می توانند برای دریافت فایل منابع به آدرس‌ www.samakpl.ir مراجعه و تا ۱ آبان ۱۴۰۰ آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
کد خبر: 98753
Share/Save/Bookmark